Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada svētku "Zīmju ceļš Dieva zīmē" kulminācija – gājiens Foto

Sestdien norisinājās Lielvārdes novadu svētku gaidītākais notikums – gājiens pa pilsētas ielām, kurā piedalījās ne tikai lielvārdieši, bet arī jumpravieši un lēdmanieši.

Kopīgā gājienā no Lielvārdes novada Sporta centra uz Rembates parku devās pašvaldības, izglītības, kultūras iestāžu pārstāvji, amatierkolektīvu dalībnieki, uzņēmēji, jaunieši.


Pirmoreiz Lielvārdes novada svētku ietvaros notika Ratiņu parāde, kurā vecāki varēja pārsteigt ar ratiņu noformējumu. Radošāk izrotāto ratiņu autori saņēma svētku organizatoru balvas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41981

2018. gada 28. jūlijā, 20:57, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

guga • 2018. gada 31. jūlijā, 09:49
Viss ir loģiski. Pirmkārt, šādi gājieni ir PSRS laika palieka, un cilvēkos vairs nerosina nekādas pozitīvas emocijas. Otrkārt, kurš dunduks būtu vēlējies šajā tveicē dirnēt ielas malā, gaidot parādāmies gājiena dalībniekus?
Dalībniece • 2018. gada 31. jūlijā, 08:19
Jutos tik stulbi. Gājām pa ielu, kur neviena skatītāja. Pašdarbniekos labi ja pieci cilvēki kolektīvā, izsmiekls. Kāds bija gājiena noslēgums? Nekas nebija pārdomāts. Kādi koncerti? Trīs cilvēki piecās rindās. Šovā nevarēja dzirdēt ko runā? Saaicināju ciemiņus un tagad pašai kauns!
valis • 2018. gada 29. jūlijā, 22:13
dics gan šādā svētku gājienā nepiedalās, kaut gan formāli esot lielvārdietis, bet kā runā viņa kolēģi, tas šādos pasākumos nepiedaloties, gatavojoties praidam, iešot kopā ar pediņiem, esot nometis masku un oficiāli atzinis, ka kļūs par pirmo minoritāti kopā ar arti

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet