Atgriezties pie raksta

Novada svētkos atdzimst koncertspēle "Es mīlu tevi, Lielvārde!" Foto

Pēc Lielvārdes novada svētku gājiena tā dalībnieki uzkavējās Rembates parkā, lai noskatītos koncertspēli "Es mīlu tevi, Lielvārde!".

Koncertspēle pirmo reizi tapa pirms diviem gadiem, un tā bija dāvana Lielvārdes 815.dzimšanas dienā.


Skatītājiem koncertspēle tik ļoti iepatikās, ka tās idejas autore Iluta Mistre kopā ar radošo komandu nolēma vēlreiz ļaut lielvārdiešiem un viesiem piedzīvot pozitīvas emocijas, ko sagādā humors, dziesmas un interesanti fakti par Lielvārdi un ievērojamiem novadniekiem.


Pasākuma dalībniekus un  apmeklētājus, sveicot svētkos, uzrunāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele: "Pirms diviem gadiem Iluta Mistre ierosināja, ka pilsētai svētkos jādāvina skaista dāvana. Kas gan cits tas varētu būt, ja ne mīlestības apliecinājums. Kā gan mēs varētu savai pilsētai, savam novadam, savai zemei paust viskaistāko mīlestības  apliecinājumu, ja ne ar saviem ievērojamiem cilvēkiem. Mums Lielvārdē tādu ir daudz. Veidojot šādu spēli, mēs gribējām vēl vairāk izcelt  šos cilvēkus. Mazliet aizņemoties no populāriem TV šoviem, pieliekot klāt Ilutas entuziasmu, pasākums izdevās. Šī varētu būt skaista tradīcija, kas varētu norisināties katru gadu, pilsētas svētkos lepojoties ar saviem novadniekiem."


Koncertspēli vadīja Iluta Mistre, komandu kapteiņu lomās, tāpat kā pirms diviem gadiem, iejutās populārie TV šovu vadītāji Jana Duļevska un Valters Krauze.


Erudīcijas spēlē šoreiz piedalījās Miervaldis Ozoliņš, Anastasija Neretniece, Iveta Melkerte, Jānis Lūsis, Edgars Gribusts. Aivars Peisenieks un Juris Gribusts.


Īpaši tika sumināta Anastasija Neretniece, kurai šogad aprit 85.dzimšanas diena.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41982

2018. gada 28. jūlijā, 23:36, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet