Atgriezties pie raksta

Jumpravas vidusskola pārtapusi par Jumpravas pamatskolu

2018./2019. mācību gadā darbu uzsāk Jumpravas pamatskola, informē Lielvārdes novada pašvaldības  Izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe.

Lielvārdes novada dome 2017. gada 29. novembrī pieņēma lēmumu uzsākt Jumpravas vidusskolas un Vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes (VPII) "Zvaniņš" reorganizācijas procesu ar mērķi izveidot mūsdienīgu pamatskolu, nodrošināt pedagoģiskā personāla un atbalsta personāla pieejamību, integrēt abu izglītības iestāžu labo pieredzi un tradīcijas, racionāli un efektīvi izmantot finanšu līdzekļus, materiāltehniskos un personāla resursus.


2018.gada 31.jūlijā reorganizācijas process ir pabeigts un izveidota jauna izglītības iestāde – Jumpravas pamatskola, kas īstenos pirmsskolas un pamatskolas izglītības programmas atbilstoši izglītojamo vajadzībām. Jumpravas pamatskola savu darbību īstenos jau esošajās pirmsskolas un pamatskolas izglītības programmu īstenošanas vietās.


Par Jumpravas pamatskolas direktori apstiprināta VPII "Zvaniņš" vadītāja Dace Kļava.


Zinību diena svinīgi ievadīs rosīgu skolas gadu gan skolēniem un audzēkņiem, gan viņu vecākiem, gan skolotājiem un skolas darbiniekiem, atverot jaunu lappusi Jumpravas skolu vēsturē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42131

2018. gada 22. augustā, 10:18, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

bijusī audzēkne • 2018. gada 4. septembrī, 09:44
G.Feldbergs nekad to nepieļautu!Viņš bija skolas DIREKTORS ar lielo burtu.
? • 2018. gada 4. septembrī, 08:48
un kur tagad mācās Jumpravas vidusskolēni? varbūt tādu vairs nav? teorētiski viss ir iespējams: piemēram, Jumprava var kļūt par paraugskolu valstī, uz kurieni atgriezties aizbraukušajiem tautiešiem; ja tik ir pašvaldības atbalsts, Eiropas nauda un vēlēšanās te ko grozīt
ES • 2018. gada 4. septembrī, 03:16
CIK SKUMJI.....ĻOTI,ĻOTI SKUMJI....JĀSAKA TĀ-LABI,KA PIRMAIS VIDUSSKOLAS DIREKTORS G.FELDBERGS TO NEPIEDZĪVOJA....KAUT GAN, VARBŪT VIŅŠ TO NEPIEĻAUTU! VAI TIEŠĀM NEVIENS SKOLĒNS NEPIETEICĀS VIDUSSKOLĀ???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet