Atgriezties pie raksta

Jaunieši savu dienu Lielvārdē organizē paši Foto

Jau ceturto gadu vasaras izskaņā ir Lielvārdes novada "Jauniešu diena", kuras laikā sestdien Rembates parkā norisinājās dažādas aktivitātes.

Lielvārdes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko stāsta, ka "Jauniešu diena" ir gaidīts un rūpīgi gatavots pasākums.


"Liels atbalsts mums ir Lielvārdes novada Jauniešu dome," norāda A.Vovčenko. "Pasākums ir tapis sadarbībā ar pašvaldību, ar Lielvārdes novada Kultūras centru, ar sponsoriem – Lielvārdes uzņēmējiem."


Par dienas aktivitātēm rūpējušies jaunieši paši, izdiskutējot, kas apmeklētājus un arī pašus varētu interesēt. Vērtīga pieredze ir sameklēt pasākuma sponsorus, uzrunājot vietējos uzņēmējus, kas vēlētos sniegt atbalstu.


Daudzveidīgā programma mudina domāt, ka atbalsts bijis pietiekams, un katrs apmeklētājs var atrast ko interesantu un aizraujošu. Dienas daļā ir erudīcijas konkurss "’LV 100"’, komandu spēle "Apslēptā zelta keda", radošās darbnīcas ar tandēmu "ZAPTE"’, sporta mītiņš "Jaunieši sporto"’ (florbols un strītbols), kūku konkurss "’Jaunais kūkotājs 2018’"un vesela virkne citu aktivitāšu.


Vakara programmā – balle ar grupu "Blitze ballīšu sastāvs" un DJ, velo šovs "Greentrials Bike Tour LV – 100".


"Jauniešu dienu 2018" Lielvārdē vada Toms Antons (Lielvārdes pamatskolas 9.b klase), kuru nevar nepamanīt arī krāšņās galvas rotas dēļ. Toms aktīvi darbojas arī Lielvārdes novada Jauniešu domē. 


"Viens, protams, šādu pasākumu nevar noorganizēt  Tāpēc es ļoti priecājos, ka mēs esam tik daudz Jauniešu domē un varam to izdarīt. Vislielākais atbalsts ir nepieciešams no pašiem apmeklētājiem. Ja būs apmeklētāji, tad būs viss super! Pasākums būs izdevies!" teic "Jauniešu dienas" vadītājs, novēlot visiem vasaras noslēgumā izbaudīt šo dienu.


Vita atzīst, ka uzrunājušas redzētās pasākuma afišas un arī daudzveidīgā un interesantā programma, tādēļ nolemts, ka arī abām meitām – Esterei un Anetei – kas piemērots atradīsies. "Prieks, ka Lielvārdes jaunieši tā ir sasparojušies," viņa saka un piebilst: "Ar katru gadu ir aizvien interesantāk."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42213

2018. gada 1. septembrī, 21:47, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

• 2018. gada 1. septembrī, 22:36
paši organizē, paši apkožas, paši demolē Lielvārdi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet