Atgriezties pie raksta

Lielvārdē pašvaldība finansē brīvpusdienas 8. un 9.klašu skolēniem

Jaunajā 2018.-2019. mācību gadā Lielvārdes novada pašvaldība sākusi finansēt brīvpusdienas Lielvārdes novada skolu astoto un devīto klašu audzēkņiem.

To nosaka šī gada 31.janvāra saistošie noteikumi "Lielvārdes novada pašvaldības 2018.gada budžets". Šim nolūkam 2018.gada budžetā paredzēti 15396 eiro.


Jau iepriekšējos gados Lielvārdes novada pašvaldība finansēja brīvpusdienas piekto, sesto un septīto klašu skolēniem. Tagad visi pamatskolas posma skolēni Lielvārdes novadā saņem brīvpusdienas.


Pirmo līdz ceturto klašu brīvpusdienas tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem, savukārt piekto līdz devīto klašu brīvpusdienas – no Lielvārdes novada pašvaldības budžeta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42237

2018. gada 6. septembrī, 09:03, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

dons Pedro • 2018. gada 6. septembrī, 10:46
Njaa, šķiet, ka drīzāk bezmakas pusdienas skolēniem nodrošinās visi, tostarp nabadzīgās Latgales pašvaldības, bet ne Ogre!
Arī Ogre var! • 2018. gada 6. septembrī, 09:43
Gint Sīviņ! Tev milzīga vara. Esi otrais cilvēks aiz Helmaņa. Vari vienpersoniski atlaist jebkuru skolas direktoru, kā arī iecelt jebkurā amatā jebkuru, kas tev iepatīkas. Nabadzīgā Lielvārde tev izgriež pogas – finansē vidusskolniekiem pusdienas. Tu to pieļausi? Vai bagātā Ogre arī nevar to pašu? Esi izlēmīgs un saki, ka mēs varam! Helmanis tevi tikai uzslavēs. Arī pārējie deputāti atbalstīs. Esi drosmīgs!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet