Atgriezties pie raksta

Lielvārdē koncertprogramma "Bahs un meitenes"

1.oktobrī plkst. 17 Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skola aicina uz koncertprogrammu "Bahs un meitenes".

Koncertprogramma "Bahs un meitenes" ir klasiskās mūzikas un brīvas improvizācijas mijiedarbe, akadēmiskās un alternatīvās mūzikas simbioze, caurvīta ar aizraujošiem stāstiem par mūziku, mūzikas radīšanas un klausīšanās procesu.


Te satiksies akadēmiskās mūzikas pārstāves NYX TRIO (flautiste Anete Toča, vijolniece Tatjana Ostrovska un pianiste Ieva Sarja), ģitārists Matīss Čudars un komponiste, koncertu vadītāja Agneta Krilova-Bērziņa.


Koncerta kodolu veido J.S. Baha un K. Debisī mūzika gan oriģinālajā skanējumā, gan ģitāras improvizācijās. Dzirdēsiet arī interesantas latviešu komponistu – Aivara Kalēja un Matīsa Čudara miniatūras, bet koncerta kulminācijā visi mūziķi apvienosies komponistes Agnetas Krilovas-Bērziņas asprātīgajā jaundarbā "BAHS un meitenes!".


Koncertu organizē: Kultūras un izglītības atbalsta biedrība "Domā! Radi! Dari!", NYX Trio un Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skola. Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.


Ieeja bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42325

2018. gada 20. septembrī, 10:44, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Rita • 2018. gada 22. septembrī, 21:19
Baham bija divas sievas un 21 bērns. Nosaukums stilīgs!!
Andžs • 2018. gada 22. septembrī, 19:15
Bahs un viņa meitenes
Mirga • 2018. gada 20. septembrī, 23:35
Koncerta dalībnieki jau zināmi,skaties puisīt afišu.Piedalīties tevi neviens neaicina.Klausīties aicina.Interesants nosaukums!Būtu dikti jauki ja Ogrē arī tāds koncerts būtu!Noteikti aizietu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet