Atgriezties pie raksta

Lielvārdes jaunieši svētkos sagādā pārsteigumu senioriem Foto

Lielvārdes novada pašvaldība un Lielvārdes novada Kultūras centrs novada senioriem Starptautiskajā Senioru dienā bija sarūpējuši īstus svētkus.

Vispirms seniori no Lielvārdes, Jumpravas un Lēdmanes ar autobusiem tika nogādāti uz koncertu Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā, bet pēc tam aizvesti uz Lielvārdes novada Kultūras centru, kur sekoja svinību turpinājums un netrūka patīkamu pārsteigumu.


Ar sirsnīgām dziesmām seniorus sagaidīja Lielvārdes novada Kultūras centra folkloras kopa "Josta".


Svētku dalībniekus uzrunāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele: "Man netīk jūs saukt par senioriem, man labāk patīk jūs dēvēt par pieredzes bagātiem cilvēkiem, kuri izprot vērtību sistēmu un no kuriem mēs visi varam mācīties. Kādā brīdī mēs atskārstam, cik daudz esam ieguvuši dzīves laikā no saviem vecākiem. Kopš brīža, kad manu vecāku vairs nav, es uz katru cilvēku, kurš varētu būt viņu vecumā, skatos, kā uz savējo. Vienmēr domāju, ko viņš man teiktu šajā brīdī. Acīmredzot tāpēc man ir svarīgs jūsu viedoklis, ko es labprāt arī uzklausu. Paldies, ka esat veidojuši mani un manu paaudzi, gan arī jaunākus cilvēkus. Es gribētu novēlēt, lai mums atgriežas kopā būšanas sajūta caur paaudzēm, kad mēs varētu darbu darīt kopā un priecāties kopā. Par to jums šodien vislielākais paldies."


Novada seniorus sveica Lielvārdes novada Sociālā dienesta vadītāja Inese Gelte, atgādinot Romas pāvesta Franciska vizītes laikā Latvijā izteikto vēlējumu - būt pacietīgiem, izturīgiem un stiprināt sevi ikdienā ar ticību.  


Seniorus sveikt svētkos bija ieradušies arī Lielvārdes novada Jauniešu domes pārstāvji: "Mēs vēlējamies sirsnīgi jo sirsnīgi sveikt jūs Senioru dienā, esiet sabiedriski aktīvi, dzīvespriecīgi un lai jums visiem stipra veselība!"


Lielvārdes novada Jauniešu dome sadarbībā ar Lielvārdes Attīstības fondu bija parūpējušies par īpašu sveicienu novada senioriem.


"Mūsu jaunieši vēlējās turpināt sadarbību ar senioriem, un par to var tikai priecāties. Sagadījās, ka bija cilvēki, kam ir ļoti daudz grāmatu un viņi vēlējās tās kādam atdāvināt. Ceru, ka kādā klusākā un mierīgākā brītiņā, kad uznāks vēlme palasīt, jums tās noderēs. Sabiedrība, kurā ir aktīvi, gudri, mīļi seniori, ir viedāka, un labāka," sacīja Lielvārdes Attīstības fonda priekšsēdētāja Ilze Kreišmane. Trīs veiksminieki varēja izlozēt balvas – gaismekļus.


Pēc svētku uzrunām seniori mielojās pie bagātīgi klātiem galdiem un lustējās atraktīvās deju mūzikas kapelas "Hāgenskalna muzikanti" pavadījumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42386

2018. gada 2. oktobrī, 08:34, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zirgs • 2018. gada 2. oktobrī, 09:58
tik pilni galdi, kur pat ēdāju šķīvītim nav vietas, nav redzēti... lai veiksme un pārticība šim novadam! īpašs paldies Attīstības fondam, kurš ceļ godā tās vērtības, kuras citiem gadu gadiem stāv neviena necilātas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet