Atgriezties pie raksta

Skolotāju dienas pasākumā sveic Lielvārdes novada pedagogus Foto

Katru gadu, atzīmējot Skolotāju dienu Lielvārdes novada pašvaldībā īpaši godina skolotāju nopelnus un viņu ieguldījumu.

Šogad  novada skolas un bērnudārzi izstāstīja savu stāstu par spilgtāko, interesantāko, varbūt pedagoģiskiem piedzīvojumiem bagātāko audzinātāju, kuram Lielvārdes novada pašvaldība izteica Pateicību Skolotāju dienas pasākumā 12.oktobrī.


No izglītības iestāžu iesūtītā tika stāstīts stāsts par Lielvārdes novada spilgtākajiem, sirsnīgākajiem un mīļākajiem audzinātājiem. 


Lielvārdes novada pašvaldības Pateicību par atsaucību, sapratni, sirdssiltumu un nesavtīgu ieguldījumu bērnu un jauniešu audzināšanā saņēma Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolotāja Jolanta Roga, Lēdmanes pamatskolas skolotāja Kristīne Kuka, Lielvārdes pamatskolas skolotāja Inta Lipiņa, Jumpravas pamatskolas skolotāja Jana Čipāne, Jumpravas internātpamatskolas skolotāja Rita Pučekaite, vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes "Pūt vējiņi" skolotāja Sandra Jaundaldere un Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolotāja Ginta Volka.


Apsveikumu saņēma arī jaunie pedagogi, kuri pirmo gadu pēc augstskolas vai pēc ilgāka pārtraukuma uzsākuši darbu pašvaldības izglītības iestādēs.


Skolotājus savās uzrunās sveica Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte, Ogres starpnovadu arodbiedrības priekšsēdētāja Velga Kalniņa un Lielvārdes novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe.


Muzikālu sveicienu skolotājiem sniedza stīgu kvartets ReDo. Vakara gaitā skolotājiem bija iespēja iesaistīties sarunās par dzīvi, par ikdienu, par sapņiem, par pieredzi un sajūtām, kuras uzturēt palīdzēja aktrise un  runas mākslas pedagoģe Zane Daudziņa.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42492

2018. gada 15. oktobrī, 09:43, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

bilde nr. 7 • 2018. gada 15. oktobrī, 10:17
tā izskatās, kad pedagogi spriež par izglītības reformām :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet