Atgriezties pie raksta

"Lieliskā balva 2018" aizceļo uz Ķegumu Foto Rezultāti

Lielvārdes novada Sporta centrā aizvadītas tradicionālās Ogres, Ikšķiles. Lielvārdes un Ķeguma novadu skolu 2.-9.klašu komandu sacensības "Lieliskā balva 2018".

Ikšķiles novada izglītības iestādes šajās sacensībās nepiedalījās. 


Par "Lielisko balvu" šogad cīnījās 16 komandas, kurām bija jāveic dažādas  sportiskas un jautras stafetes, par ko liecina arī nosaukumi, piemēram, "Purvs", "Krekli", "Kartupeļi", "Spilventiņi", "Ķer un turi!" un citas.


Katrā komandā startēja 12 dalībnieki – pa vienam zēnam un meitenei no 2.–3., 4.–5., 6.–7., 8. un 9. klasēm -, kā arī divi pieaugušie - sporta skolotājs un skolas vecāku padomes pārstāvis. 


Uzvaru sacensībās izcīnīja Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas komanda, atkārtojot 2016.gada panākumu. Pērn Ķeguma komercnovirziena vidusskola ierindojās 3.vietā.


Stabilu sniegumu uzrādīja pagājušā gada vicečempioni – Birzgales pamatskolas komanda -, kura saglabāja otro pozīciju. Trešajā vietā mājnieki – Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas komanda. Tūlīt aiz godalgoto trijnieka palika Ogres 1.vidusskolas komanda. Pagājušā gada čempioni – Lielvārdes pamatskolas komanda – šoreiz piektie. Olimpisko sešinieku noslēdza Taurupes pamatskolas komanda.


7.vietā ierindojās Ogresgala pamatskola, 8.vietā - Jaunogres vidusskola, 9.vietā - Lēdmanes pamatskola, 10.vietā - Jumpravas pamatskola, 11.vietā – Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāle, 12.vietā - Madlienas vidusskola, 13.vietā - Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle, 14.vietā - Ķeipenes pamatskola, 15.vietā - Taurupes pamatskolas Meņģeles filiāle, 16.vietā - Jumpravas internātpamatskola.


Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar kausiem, bet balvas par aktīvu piedalīšanos saņēma visas komandas. Dažām komandām tika arī pārsteiguma balvas.


"Lieliskā balva" tiek rīkota, lai veicinātu veselīgu un sportisku dzīvesveidu, aktivizētu skolēnus piedalīties sporta aktivitātēs, kā arī lai sekmētu sadarbību starp skolotājiem, skolēniem un vecāku padomes pārstāvjiem. 


Sacensības notika jau 12.reizi, un tās tradicionāli organizē Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā ar Ogres novada Sporta centru, vada Lielvārdes novada Sporta centrs un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42513

2018. gada 17. oktobrī, 19:08, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet