Atgriezties pie raksta

Valsts svētkus Lielvārdē svinēs ar Simtgades kūku un tautas sadziedāšanos

16.novembrī plkst.18 Lielvārdes novada Kultūras centrā tiks pasniegti Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumi "Goda Lielvārdietis" un "Atzinība".

Savukārt plkst 19 Lielvārdē, Rembates parka Spīdalas saliņā norisināsies Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas svētku koncerts "Dzimuši Lielvārdei".


Pēc koncerta svētku uguņošana un tautas sadziedāšanās ar mūziķu grupu Modra Krūmiņa vadībā.


Laiks rudenīgi vēss…, sildīsimies pie ugunskura, pie saimes galda ar Simtgades kūku un siltu tēju, ar savām labajām domām, sirds siltumu un mīlestību pret savu zemi!


Dodoties uz svētku svinēšanu, organizatori aicina līdzi ņemt kabatas lukturīšus un rakstainos dūraiņus.


Svinēsim svētkus kopā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42669

2018. gada 8. novembrī, 11:01, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nozagtie svētki • 2018. gada 13. novembrī, 11:25
Lielvārde, Lielvārde, Lielvārde... bet Jumpravā jau otro gadu nav svētku sajūtas. Viss tikai Lielvārdē! Vienmēr Jumpravā 17.novembra vakarā kultūras namā bija svētku pasākums - pilna zāle ar cilvēkiem, nāca ģimenes kopā ar ciemos atbraukušajiem bērniem un mazbērniem. Uzstājās pašdarbības kolektīvi... Tiešām bija svētku sajūta. Šogad, lai gan ir valsts 100-gades svinības par neskaitāmiem miljoniem latu, mūsu ciematā ir kluss un mierīgs. O, nē, būs nakts balle - dejas, bet bērniem un gados veciem cilvēkiem mājās kārtējais vakars pie televizora. Pat autobuss nav noorganizēts, lai aizvestu uz novada centru Lielvārdē. PRIECĪGUS SVĒTKUS!
Liāna • 2018. gada 12. novembrī, 13:00
Ja Lielvārdē būtu tāds pats mēris, kāds ir Ķeguma Džagulēns, apkārt kultūras namam visi koki būtu izcirsti pa tīro! Viņa papucim ir tāds niķis - visus kokus visur cirst nost un izandelēt. Profesionāls mežu zaglis.
Vilhelmīne • 2018. gada 11. novembrī, 10:30
ĶEGUMS VAR! Ne jau daudzās pašvaldībās ir pie šprices meža zagļa atvase džagulēns un Ogres andelmanis. Ķegumā notiek viss kas, kas godīgam cilvēkam ne sapņos nerādās. Krusttēva dēluks par mēri un viņa jaunais sulainītis kristapiņš var sastrādāt visu ko.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet