Atgriezties pie raksta

« Valsts svētkus Lielvārdē svinēs ar Simtgades kūku un tautas sadziedāšanos

2018. gada 8. novembrī, 11:01, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Nozagtie svētki • 2018. gada 13. novembrī, 11:25
Lielvārde, Lielvārde, Lielvārde... bet Jumpravā jau otro gadu nav svētku sajūtas. Viss tikai Lielvārdē! Vienmēr Jumpravā 17.novembra vakarā kultūras namā bija svētku pasākums - pilna zāle ar cilvēkiem, nāca ģimenes kopā ar ciemos atbraukušajiem bērniem un mazbērniem. Uzstājās pašdarbības kolektīvi... Tiešām bija svētku sajūta. Šogad, lai gan ir valsts 100-gades svinības par neskaitāmiem miljoniem latu, mūsu ciematā ir kluss un mierīgs. O, nē, būs nakts balle - dejas, bet bērniem un gados veciem cilvēkiem mājās kārtējais vakars pie televizora. Pat autobuss nav noorganizēts, lai aizvestu uz novada centru Lielvārdē. PRIECĪGUS SVĒTKUS!
Liāna • 2018. gada 12. novembrī, 13:00
Ja Lielvārdē būtu tāds pats mēris, kāds ir Ķeguma Džagulēns, apkārt kultūras namam visi koki būtu izcirsti pa tīro! Viņa papucim ir tāds niķis - visus kokus visur cirst nost un izandelēt. Profesionāls mežu zaglis.
Vilhelmīne • 2018. gada 11. novembrī, 10:30
ĶEGUMS VAR! Ne jau daudzās pašvaldībās ir pie šprices meža zagļa atvase džagulēns un Ogres andelmanis. Ķegumā notiek viss kas, kas godīgam cilvēkam ne sapņos nerādās. Krusttēva dēluks par mēri un viņa jaunais sulainītis kristapiņš var sastrādāt visu ko.
Imants • 2018. gada 10. novembrī, 20:21
Lielvārde jau nevar atļauties pa 6000 trīs mastus uzsliet. To var tikai Ķegumā!
Brīvība • 2018. gada 10. novembrī, 19:39
Ķegums tak īstam saimniekam rokās Bartkēvičam. Tur tagad vis tik zied un plaukst. Laimīgie Ķegumieši drīz jūsu tautasnams tiks pārdots un par to tiks nopirkti lielāki karodziņi , skaistāki.
milda • 2018. gada 10. novembrī, 16:54
Iebraucot ķegumā ir vērojams īsts svētku noskaņojums izkarti jauni karodziņi bet pie mums tie vecie kuri visu vasaru saulle balināja un vel [pie tam netīri Tas ir tas pats ka spļaviens riktīgam Latvietim dvēselē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet