Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada pensionāriem dāvina koncertu Foto

Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā pirmdien uz tikšanos ar Viktoru Tilčiku un Elitu Tilčiku koncertprogrammā "Ar kastani kabatā" Lielvārdes novada Sociālais dienests aicināja novada pensionārus.

Lielvārdes novada Sociālā dienesta vadītāja Inese Gelte stāsta, ka koncerti labu laiku pirms Ziemassvētku laika ir tradīcija jau vairāk nekā 20 gadus. Šogad koncerts notiek Mūzikas un mākslas skolā, bet autobusi no Lēdmanes pagasta pārvaldes, Jumpravas Kultūras nama un no Lielvārdes "Annām" loku lokiem uz tikšanos ar māksliniekiem atved visus interesentus. Vajadzības gadījumā tiek piedāvāts arī specializētais transports personām ar kustību traucējumiem.


"Nav jābažījas, ka nāks krēsla, vakars! Visus aizvedīsim atpakaļ. Tikai nāciet," teic I.Gelte un aicina neatteikties no Sociālā dienesta un Lielvārdes novada pašvaldības piedāvātajām iespējām. 


Diāna Keiviša, sociālā darbiniece Jumpravas pagastā, pavēsta, ka šoreiz jumpraviešu esot 19. "Jumpravai tas nav daudz, bet prieks par tiem, kuri ierodas," teic D.Keiviša. Šādi koncerti ir iespēja arī satikties ar saviem domubiedriem un draugiem klātienē. Jumpravā ikgadējā senioru un personu ar invaliditāti Ziemassvētku balle plānota 18.decembrī un ballē muzicēšot grupa "Zaļā Galma kapella".


Jautāta par to, kāda dzīve ir mūsdienu pensionāriem, D.Keiviša atbild: "Diezgan aktīva. Daudzviet – arī Lielvārdē – ir izveidojušies aktīvi senioru klubi. Lēdmanē ir aktīvi cilvēki, kas organizējas. Žēl, ka Jumpravā – lai gan ir aktīvi seniori un seniores – biedrība vai klubs nav izveidojies, bet ir līdzdarbošanās dažādu projektu izstrādē. Piemēram, uzstādītas tūrisma kartes, izdots kalendārs ar senioru stāstiem. Šobrīd meklējam līderi no senioru puses. Iesaistīties projektos nav problēmu, jo Lielvārdes novads to ļoti atbalsta."


Jumpraviete Austra Cingele, uzrunāta pirms koncerta, spriež: "Tikai pirms pāris stundām uzzināju par koncertu un iespēju uz to braukt. Dzīvoju meža malā, tālu prom. Ja man kāds piezvana, tad es eju visur un gribu visur piedalīties. Gribu visu redzēt un dzirdēt! Man ir kilometrs jāaiziet līdz ceļam, tad vēl 3 kilometri līdz Jumpravas centram, bet mani pa ceļam paņēma un atveda. Atpakaļ man būs kilometrs jāiet līdz mājām. Tā būs patīkama pastaiga mēnesnīcā. Man ir baterija līdzi, dubļu nav, laiks labs. Vakarā pirms gulētiešanas pastaiga ir veselīga!"


Viktors Tilčiks koncertā izpildīja dziesmas ar Elitas Tilčikas vārdiem. Autore lasīja savu dzeju. Gaidot Adventa laiku un Ziemassvētkus, visiem novada pensionāriem ar Lielvārdes novada pašvaldības atbalstu šo koncertu dāvināja Lielvārdes novada Sociālais centrs. Par viesmīlību paldies Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolai!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42819

2018. gada 28. novembrī, 18:29, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet