Atgriezties pie raksta

Lielvārdē godina brīvprātīgā darba darītājus Foto

8.decembrī Lielvārdes novada Kultūras centrā norisinājās Brīvprātīgā darba darītāju godināšanas pasākums, kurā centīgākajiem tika pasniegti pašvaldības apbalvojumi.

5.decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko Brīvprātīga darba dienu, kurā pateicas cilvēkiem, kuri veikuši brīvprātīgo darbu. Arī Lielvārdes novadā brīvprātīgais darbs attīstās jau daudzus gadus gan Lielvārdes novada Jauniešu domes, gan Izglītības nodaļas paspārnē. 


"Mēs uz jums, brīvprātīgajiem, raugāmies, kā uz saviem lielākajiem palīgiem, jo bez jums mēs nevaram noorganizēt daudzus gan vietējā, gan valsts mēroga pasākumus, kas notikuši Lielvārdes novadā. Jūs esat piedalījušies kultūras, sporta un citos pasākumos, aicinot arī citus jauniešus un novada iedzīvotājus būt aktīviem," sveicot brīvprātīgos, sacīja Lielvārdes novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe. "Tas, ko jūs darāt, ir labi ne tikai jums pašiem, rūdot savu raksturu, izmēģinot dažādas profesijas, apgūstot jaunas prasmes, bet, galvenokārt, tāpēc, ka jūs darāt labu sabiedrībai. Tas liecina, ka jums ir ļoti laba sirds. Manuprāt, tas ir atslēgas vārds, kas raksturo visus brīvprātīgos."


Pirms apbalvošanas Lielvārdes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko, uzsvēra: "Mēs jums šodien pasniedzam diplomus un balvas, bet tas, ko jūs paši iegūstat no brīvprātīgā darba, ir daudz vairāk, jo tas nekur nepazudīs un noderēs arī turpmāk."


Lielvārdes novada pašvaldības Apliecinājumu par brīvprātīgo darbu aizvadītā gada laikā saņēma astoņi jaunieši. Par paveikto, atkarībā no nostrādāto stundu skaita sabiedrības labā, tiek piešķirts Zelta, Sudraba vai Bronzas līmenis.


Aizvadītajā gadā vērtējums, kas atbilst Zelta līmenim, piešķirts Madarai Murānei un Renātei Burakai, Sudraba - Elizabetei Jonikānei, Janai Ivanovai, Elīzai Muzikai un Laurai Viļumsonei, Bronzas - Robertai Zelčai un Artai Jurgensonei.


Aktīvākie jaunieši sabiedrības labā nostrādājuši 150 un vairāk stundas, kas atbilst strādājoša cilvēka vienā mēnesī paveiktajam.


A.Vovčenko uzteica arī visu Lielvārdes novada Jauniešu domes dalībnieku paveikto, bet  par īpaši izrādītu aktivitāti Pateicību saņēma Lāsma Ločmele no Lielvārdes un Arta Jurgensone no Jumpravas.


Brīvprātīgā darba veicējus un organizatorus sveica Lielvārdes novada Kultūras centra mākslinieciskās daļas vadītāja Maija Jaudzeme.


Izglītības nodalās vadītāja Inga Reķe prāto, kā attīstīt brīvprātīgo darbu novadā. Viņa atklāj, ka nākamgad plānots Lielvārdes novada jauniešu iesaistīt brīvprātīgā darba kustībā Eiropā, lai aktīvākie jaunieši varētu veikt brīvprātīgo darbu ne tikai novadā, bet arī citur pasaulē.


Kā balvu brīvprātīgā darba veicēji saņēma grupas "Pirmais kurss" koncertu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42890

2018. gada 10. decembrī, 00:36, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>darbs • 2018. gada 10. decembrī, 14:26
tāpēc ir pienācis laiks brīvprātīgi iziet ielās, kā to dara francūži , lai arī mūsu parazīti dabū iztrūcināties un pielikt savas piere cardin bikses.
darbs • 2018. gada 10. decembrī, 07:11
te puse valsts strādā brīvprātīgi, jo par tādām algām citur pasaulē nekas nenotiek

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet