Atgriezties pie raksta

Sirsnīgi pavadīta VPDK "Saime" 20 gadu jubileja Foto

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Saime" ik gadu ciemos aicina draugus, lai kopā Jumpravā sadancotos. Šoreiz šī sanākšana bija īpašāka, jo "Saime" svin 20 gadu jubileju, informē Jumpravas Kultūras nama vadītāja Zane Skrauča.

"Saimi" un vadītāju Aiju Ērgli sveikt sabrauca  - "Vēji" no Lielvārdes, "Iecava" no Iecavas, "Augšzeme" no Viesītes, "Vidzeme" no Madonas un "Luste" no Rūjienas. 


Labus vārdus un sveicienus kolektīvs saņēma  arī no Lielvārdes novada pašvaldības priekšsēdētājas Santas Ločmeles un priekšsēdētājas vietnieces Vitas Volontes, Ogres apriņķa deju virsvadītājas Iluta Mistres. 


Lielvārdes novada Kultūras centra direktore Iveta Bule īpaši izcēla "Saimes" aktīvākos dejotājus – Rasmu un Vitāliju Muzikas un Ingrīdu un Andri Klaucānus par uzticību kolektīvam 20 gadu garumā, Helēnu Veitneri par organizatorisko dzirksteli un Eviju Kozlovsku par radošo lidojumu ik notikumā.


Sveicēju pulkā bija arī kolēģi – jauniešu deju kolektīvs "Jumpraviņa",  jauktais koris "Jumprava", bijušie "Saimes" dejotāji un arī "Saimes" bērni – dejotāju atvases, kopskaitā 28, kas kopā ar mammām un tētiem bijuši kopā gan mēģinājumos, gan koncertos un noteikti ir vislielākie "Saimes" atbalstītāji.


"Bez "Saimes" nav laimes" – tā saka paši dejotāji un teic sirsnīgu paldies savām ģimenēm un draugiem, kolektīva vadītājai Aijai Ērglei un koncertmeistaram Raimondam Krieviņam un ikvienam, kas bija klāt jubilejas koncertā gan klātienē, gan domās.


Koncertu vadīja Kaspars Kalniņš un Linda Rozentāle, mirkļus iemūžināja Austris Auziņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42899

2018. gada 10. decembrī, 15:25, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet