Atgriezties pie raksta

Jumpravas vidusskolai pasniegta "Draudzīgā aicinājuma fonda" balva

12.decembrī Jumpravas pamatskola tika uzaicināta uz Draudzīgā aicinājuma fonda balvu pasniegšanas ceremoniju Vidzemes koncertzālē Cēsīs.

Izglītības iestādes no visas Latvijas, kuru absolventi pagājušajā mācību gadā ir uzrādījuši augstus rezultātus centralizētajos eksāmenos, tika sveiktas jau devīto gadu pēc kārtas. Pasākumā tika pasniegtas ikgadējās Skolu reitinga balvas pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem četrās skolu grupās - ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas. Šajā gadā par pagājušajā mācību gadā sasniegtajiem rezultātiem balvas saņēma 51 izglītības iestāde.


Uz Draudzīgā aicinājuma fonda pasniegšanas ceremoniju Jumpravas pamatskola (iepriekš - vidusskola) kā balvai nominētā izglītības iestāde tika aicināta otro reizi. 2016. gadā tika saņemta balva "Mazā Pūce" nominācijā "Vēsture" lauku vidusskolu grupā, kas bija liels skolotājas Inas Mārcēnas un viņas skolēnu nopelns.


Šajā gadā Jumpravas vidusskola nominācijā "Angļu valoda" saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumu, grāmatu un diplomu par 2.vietu lauku vidusskolu grupā. Par šo uzvaru jāpateicas ilggadējai  angļu valodas skolotājai Mirdzai Kukulei un 2017./2018.mācību gada absolventēm.


Labu rezultātu skola sasniegusi arī nominācijā "Latviešu valoda un literatūra" ar skolotājas Benitas Jaunzemes neatlaidīgo darbu, un par absolventu centību Jumpravas pamatskola ieņem  7.vietu lauku vidusskolu grupā.


Lauku vidusskolu kopvērtējumā Jumpravas vidusskola 2017./2018. mācību gadā ieņem 11.vietu. Līdz šim labākais rezultāts kopvērtējumā Jumpravas vidusskolai ir bijis 2013. gadā, ieņemot 8.vietu savā grupā.


Aicinājums uz Draudzīgā aicinājuma fonda balvas pasniegšanas ceremoniju skolas pedagogiem bija kā kvalitātes apliecinājums līdz šim paveiktajam, darbā ar skolēniem ieguldītajam. Tas ir kā balzams dvēselei par 33 vidusskolas izlaidumu gados sasniegtajiem rezultātiem un absolventu sekmēm.


Tāpēc pedagogi saka lielu paldies visiem Jumpravas vidusskolas absolventiem, un šajā gadījumā īpašs paldies 2017./2018.mācību gada absolventēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/42933

2018. gada 14. decembrī, 12:43, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 31. decembrī, 12:43
Vai jums ir nepieciešams kredīts jūsu biznesam vai personīgām vajadzībām? Mēs sniedzam finansiālu palīdzību uzņēmumiem un ir vērts personām ar kabatas draudzīgu procentu likmi 3% gadā. Mūsu noteikumi un nosacījumi ir lēti un saprotami. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10 000,00 līdz €50 000 000,00 saZinieties ar mums šodien un jāfinansē 2-4 darba dienu laikā. E-pasts: sloanslimited@gmail.com
Smukā • 2018. gada 16. decembrī, 18:11
Fantastisks sasniegums - 4 bērni nokārtojuši vidusskolas eksāmenu uz normālu atzīmi angļu valodā. Matemātikā gan tiem pašiem 4 bērniem vidējā drusku virs 2 punktiem no 10. Praktiski viņi ir privātskolā mācījušies. Iedomājos, cik daudz laika varēja veltīt katram bērnam. Nevar nemaz salīdzināt ar lielajām skolām. Bet ja paskatās šos rezultātus www.konkurss.lv , raudiens nāk. Ne tikai par šo skolu, bet vispār.
var arī tā • 2018. gada 15. decembrī, 23:10
https://jauns.lv/raksts/zinas/309718-cesis-rindas-uz-vietam-bernudarza-risina-izvietojot-bernudarzniekus-vidusskola

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet