Atgriezties pie raksta

Lielvārdietei Katrīnai Leščinskai Galvenā balva festivālā "Sudraba zvani" Foto

No 10 līdz 13.janvārim Daugavpilī norisinājās XIII Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls "Sudraba zvani", kurā izcilus sasniegumus guvuši Lielvārdes novada dziedātāji.

Savu skanējumu festivāls uzsāka ar jauno dziedātāju konkursu, kurā visas dienas garumā sacentās 91 vokālists sešās dažādās vecuma kategorijās.


Kā informē konkursa organizatori, pirmo pakāpi un Galveno balvu A1 kategorijā izcīnīja lielvārdiete Katrīna Leščinska. Veiksmīga bija arī pārējo Lielvārdes vokālistu uzstāšanās. Šajā pašā kategorijā I pakāpi ieguva Emīlija Žukele, bet  Amandai Jankovskai, Lindai Kalniņai un Katrīnai Vanagai – II pakāpe.


A3 kategorijā II pakāpi ieguva Patrīcija Bule, Estere Jankovska un Madara Amanda Geida. 


Savukārt A4 kategorijā ar I pakāpi novērtēts Danutas Rašmanes sniegums, bet Sendija Mihailovska, Patrīcija Lielmane un Laura Tabure ieguvušas II pakāpi.


Koru un ansambļu kategorijā Lielvārdes novada Kultūras centra bērnu vokālā studija "Mikauši" (vadītāja Baiba Klepere) un Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris "Lielvārde" (diriģentes Baiba Klepere un Evita Konuša) novērtēti ar I pakāpi.


Grand Prix jeb Lielās balvas izcīņā Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris "Lielvārde" ieguva 2.vietu. Koris "Lielvārde" festivālā atzīts arī par labāko bērnu kolektīvu.


Kopumā festivālā "Sudraba zvani" piedalījās aptuveni 2000 festivāla dalībnieku no 9 valstīm: Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Vācijas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43075

13. janvārī, 23:28, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet