Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Lielvārdes pamatskola aicina topošos pirmklasniekus un viņu vecākus

Lai palīdzētu saprast, kas ir skola, Lielvārdes pamatskola aicina topošos pirmklasniekus uz trim nodarbībām februārī un martā, informē Lielvārdes pamatskolas direktora vietniece Anda Bariņa.

Kur būs mana klase? Kāda ir mana skolotāja? Kas ir mani klasesbiedri? Ko mēs skolā darīsim? Vai es jutīšos droši? Šādi un vēl milzum daudz jautājumu, visticamāk, radīsies nākamajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem.


Bērni darbojoties nostiprinās zināšanas, mācīsies sadarboties, vingrinās pirkstiņus un pacietību. Bērni iepazīs skolas vidi, skolotājas un nākamos klasesbiedrus.


Nodarbības notiks 7. februārī, 21. februārī un 7.martā no plkst.17 līdz 18.


Nodarbību tēmas nav plānotas secīgi viena  aiz otras, bet gan katrai nodarbībai ir savas aktivitātes un saturs. Nodarbības var apmeklēt atbilstoši savām iespējām un vēlmēm.


Šajā mācību gadā nodarbības vadīs pedagogi Agnese Lamberga un Aiga Kriņģele. Papildu informācijai tālr. 25917685. Bērnu ērtībai lūdz paņemt maiņas apavus. Visi mācību līdzekļi, kas nepieciešami nodarbībās, skolā tiks nodrošināti.


Lai vecākiem sniegtu atbildes uz daudzajiem neskaidrajiem jautājumiem, kā palīdzēt bērnam sagatavoties skolas gaitām, kā vecāki var atbalstīt savus bērnus jau tagad, lai būtu mazāk grūtību septembrī, aicinām visus interesentus piedalīties 7.februārī stundu garā nodarbībā no plkst.17 līdz 18 kopā ar psiholoģi Sandru Ozoliņu.


21.februārī un 7. martā vecākus iepazīstinās ar mācību procesa organizāciju pirmajā klasē, ar skolas un vecāku sadarbības iespējām un ar skolas vidi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43089

15. janvārī, 23:25, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Kārlis • 16. janvārī, 18:49
Lieliska attieksme, paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet