Atgriezties pie raksta

Arī šogad Lieldienās Lielvārdi rotās krāšņi putni

29.janvārī Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, izpilddirektora vietniece Līga Zariņa, SIA "Lielvārdes Remte" valdes loceklis Andis Siliņš un pilsētas teritoriju apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Vilnis Melkerts, kā arī ainavu arhitekte Īrisa Janevica diskutēja par ainavu, rotājumu un apstādījumu veidošanu šogad Lielvārdes novadā.

Tuvākajos svētkos – Lieldienās – Rembates parkā un citviet pilsētā atgriezīsies krāsainie putni, kas pilsētu rotāja arī pagājušajā gadā. Putnus plānots padarīt krāšņākus, to izrotāšanā iesaistot pirmskolu un skolu audzēkņus. Pilsētvidē tiks izvietoti arī dekori olu formā.


Šogad plānots atjaunot krāsojumu baltajām latvju rakstu zīmēm, kas atrodas šosejas malā, iebraucot Lielvārdē no Rīgas puses, Lāčplēša laukumā un pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja.


Tiek plānoti arī jauni dekori pilsētvidē – jauni karogi gan gar šoseju, stiprināmi pie laternām, gan uz Graužupītes tilta, kas tiktu pieskaņoti ziemas un vasaras periodiem, kā arī valsts svētkiem. Tiek plānots papildināt arī ziedu rotu pilsētā.


Lai gan Ziemassvētki vēl šķiet tālu, speciālisti jau šobrīd plānoja, kā rotāt pilsētu šajā laikā.


Speciālisti aktualizēja arī kritušo koku savākšanas jautājumu, īpaši uzsverot, ka jārod risinājums jautājumā par grūti pieejamiem lūzušiem kokiem vai zariem – dažkārt būtu nepieciešami arborista pakalpojumi. Nolemts rīkot cenu aptauju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43177

2019. gada 31. janvārī, 11:25, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet