Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Lielvārdes Tautas teātrim - 145

26.janvāra vakars Lielvārdes novada Kultūras centrā pulcēja aktierus un režisorus, lai dalītos atmiņās par teātri.

Ar skaistiem atmiņu stāstiem dalījās: Lielvārdes Tautas teātra režisors Kārlis Lišmanis, jauniešu teātra studijas "Degsme" pārstāvis Jānis Mazitāns, Pensionāru biedrības teātra "Paši" režisore – Skaidrīte Tilaka. Ar skaistiem dzejas vārdiem visus uzrunāja jaunā Lielvārdes dramaturģe Inese Tālmane.


Grāmatas "Lielvārdes teātris otrajā simtgadē" redaktore Rūta Koluža pastāstīja par grāmatas tapšanas procesu. Īpašu sveicienu saņēmām no mūsu mīļās Dzidras Bļodones. Aplausi pēc video sveiciena nerimās, un visi juta, ka Dzidra patiešām šajā vakarā ir ar mums - tieši kā video sveiciena noslēgumā viņa teica: "Priecīgu svinēšanu. Esmu kopā ar jums!"


Un mums tiešām bija pamats svinēšanai. Lielvārdes Tautas teātrim decembrī palika 145 gadi.


Lielvārdes novada Kultūras centra direktore Iveta Bule teica "paldies" režisoriem un aktieriem par nesavtīgu ieguldījumu teātra attīstībā.


Vakara gaita - piepildīta un dažāda. Viesos pie teātra bija ieradusies brīnišķīgā aktrise Zane Daudziņa, kura stāstīja par runas mākslu, skatuves runu un pareizu savas balss nostādīšanu. Ļoti interesanta un noderīga saruna.  Viesojās arī aktieris Artis Robežnieks, kurš runāja dzeju un dziedāja. Vakara turpinājumā darbojās paši Lielvārdes Tautas teātra aktieri un režisori - iesaistoties improvizācijas ainiņās. Vakaru vadīja Lielvārdes Tautas teātra aktieris Oskars Kļava.


Ir patīkami uz brīdi apstāties un atcerēties. Laiku kas bija, notikumus un izrādes. Smiekli un teātra dziesmas skanēja visu vakaru.


Daudz radošu gadu Lielvārdes Tautas teātrim!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43179

31. janvārī, 17:26, Lielvārdes novada jaunumi
Santa Zača-Ūdre, Lielvārdes novada Kultūras centra projektu vadītāja

Jaunākie komentāri

inita • 2. februārī, 21:37
kā var kultūras darbinieks tik sliktu rakstu uzrakstīt? Viņiem vajag savu redaktoru.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet