Atgriezties pie raksta

Jumpravas Māmiņu klubs aicina uz sarunu PEP mammu

2. martā plkst. 11 Jumpravas Kultūras namā topošie un esošie vecāki, kā arī vecvecāki aicināti tikties ar PEP mammu Baibu Kauliņu (pirmās emocionālās palīdzības mamma vecākiem ar bērniem vecumā no 0 līdz 3 gadu vecumam).

Kad piedzimst jauna ģimene, tas ir īpašs brīdis visiem tuvu iesaistītajiem. Visi ir tikko piedzimuši un visi nonākuši jaunā pasaulē. Bērniņš cenšas aprast ar dzīvi ārpus mammas siltā, mīļā un gādīgā punča.


Vecāki, mamma un tētis, izdarījuši lielu darbu un sagaidījuši mazo. Kopš pirmajiem mirkļiem cenšas saprast un sajust, kā būt kopā ar nu jau klēpī esošo mazuli. Tagad visiem jāiepazīstas un jāsaprot kā dzīvot kopā, kā kopā augt un kā piedzīvot pēc iespējas vairāk prieka. Vienlaikus saprast un atzīt, ka kopā augt nozīmē piedzīvot ne tikai prieku, bet arī citas sajūtas un emocijas.


Esot ikdienas rutīnā ar mazo, un visām rūpēm, ko tas ņem un dod, praktiski viņu aprūpējot, ne vienmēr vienkārši ir izprast savas iekšējās pasaules izjūtas, kas rodas līdz ar vecāka lomas parādīšanos. PEP mamma var būt līdzās, lai tiktu ar šo skaidrībā.


Uz sarunu aicina Jumpravas Māmiņu klubs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43279

15. februārī, 13:39, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet