Atgriezties pie raksta

No 1. aprīļa transportlīdzekļu vadītājiem būs ierobežojumi Pils ielā un Skolas ielā, Lielvārdē

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka, lai nodrošinātu kājāmgājējiem un transportlīdzekļu vadītājiem drošu pārvietošanos pa Lielvārdes pilsētas Pils un Skolas ielām, ar š.g. 1.aprīli: Pils ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Pils ielai 1D, Lielvārdē tiks uzstādīta ceļa zīme Nr.327 “Stāvēt aizliegts”;

Skolas ielas posmā no Skolas ielas 10 līdz Smilgu ielai tiks uzstādīta ātruma ierobežojošā ceļa zīme Nr. 323 “Maksimālā ātruma ierobežojums”, nosakot maksimālo ātrumu 30 km/h.


Lēmums par ceļa zīmes Nr.327 “Stāvēt aizliegts” uzstādīšanu Pils ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Pils ielai 1D, Lielvārdē pieņemts, uzklausot iedzīvotājus, jo šajā ielas posmā regulāri ilgstošai stāvēšanai tiek novietoti transportlīdzekļi, kuru vadītāji, iespējams, lai nokļūtu līdz savām darba vietām, izmanto dzelzceļa infrastruktūru, kā rezultātā nav iespējama droša pārvietošanās pa šo ielas posmu.


Tuvākās automašīnu stāvvietas Lielvārdes dzelzceļa apkārtnē ir Stacijas ielā 20B, Parka ielā 3 un Lāčplēša laukumā 2, Lielvārdē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43523

2019. gada 25. martā, 14:59, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet