Atgriezties pie raksta

Par Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektori apstiprina Ingu Reķi

Šodien, 27. martā, Lielvārdes novada domes sēdē izpilddirektora amatā deputāti apstiprināja līdzšinējo Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas Izglītības nodaļas vadītāju Ingu Reķi, kura darba tiesiskās attiecības jaunajā amatā uzsāks 8. aprīlī.

Inga Reķe Lielvārdes novada pašvaldībā strādā 8 gadus, sešus no tiem kā Izglītības nodaļas vadītāja. Šajā laikā Izglītības nodaļas darbinieku komanda ir izveidojusies par savas jomas profesionāļiem, kuri novadā ir veikuši pārmaiņas izglītības iestāžu institucionālajā tīklā, nodrošinot optimālu skolēnu skaitu klasēs un bērnu vajadzībām atbilstošas izglītības programmas. Skolas saņem profesionālu atbalstu un palīdzību. Ir izveidojusies veiksmīga sadarbība dažādos līmeņos: ar metodisko apvienību vadītājiem, ar Ķeguma un Ogres novada izglītības jomas speciālistiem. Veiksmīgi tiek organizēts darbs ar jaunatni, no 2013. līdz 2018. gadam Izglītības nodaļa arī nodrošināja sporta pasākumu norisi novadā, izveidojot atbalstu vietējiem sportistiem un komandām. Šajā laikā novada izglītības iestādēm ir piesaistīts Eiropas struktūrfondu finansējums: novada skolās ir karjeras izglītības pasākumi, nodrošināts karjeras konsultantu darbs, dažādas aktivitātes skolēniem projektā “Pumpurs” un projektā ”Atbalsts skolēnu individuālo kompetenču attīstībai”, aktivitātes jauniešiem Erasmus + programmas projektos, nodrošināta iespēja skolēniem apmeklēt kultūras pasākumus projektā “Latvijas skolas soma”. Vairākas iniciatīvas novada iedzīvotājiem, piemēram, skolēnu nodarbinātība vasarā, jauniešu biznesa ideju konkurss, ir kļuvušas par tradīcijām novadā.


Kā zināms, no aizvadītā gada 1. decembra uz laiku, kamēr tiks atrasta piemērota kandidatūra vakantajam amatam, par izpilddirektora pienākumu izpildītāju tika iecelta Līga Zariņa, kas pirms tam pildīja izpilddirektora vietnieces pienākumus. Līdz ar Ingas Reķes stāšanos izpilddirektores amatā Līga Zariņa atkal pildīs izpilddirektora vietnieces pienākumus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43539

2019. gada 27. martā, 16:22, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

ezis • 2019. gada 2. aprīlī, 20:09
izbraucu pusi Latvijas, tādu sūnu ciemu kā Lielvārdi nekur neredzēju.kopšnas darbi ir jāsāk rudenī,pavasarī piešprišinot, izpildirektoru svīta guļ uz lauriem, lai REĶE ar savu svītu sāk rukāt,līdz lieldienām paspēsiet, piesaistot visus vietniekus un priekšniekus.
osis • 2019. gada 2. aprīlī, 20:04
cērtams koks!
ezis • 2019. gada 28. martā, 18:18
nebija. un???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet