Atgriezties pie raksta

Laimas Vaikules koncertā uz skatuves dzied arī rembatietis Toms Antons

Rembatietis un Lielvārdes pamatskolas 9.klases audzēknis Toms Antons turpina realizēt mērķi būt uz skatuves un piepildīt savus sapņus…

Iespējams, ka Tomu jau Ķeguma novada iedzīvotāji ir ievērojuši, jo 2014.gada martā - Toms ieguva skatītāju simpātiju un titulu "Ķeguma novada talants 2014", kurā demonstrēja saksofona spēles virtuozitāti, klaviermeisterību, bet vēlāk izpildīja burvju trikus. Konkursā "žūrija nekautrējās veltīt labu un atzinīgu vārdu gūzmu, sakot, ka vecākiem ar Tomu esot ļoti, ļoti paveicies. Savukārt Agnese Rakovska atzina, ka viņa būtu gatava maksāt naudu par Toma šovu."


Savukārt, 2016.gada maijā Toms kļuva par konkursa "Rembates cielaviņa – 2016" laureātu, izpildot latviešu tautas dziesmu un oriģināldziesmu. Tomēr Toms nebūt nav gatavs apstāties savā izaugsmē un soli pa solim ir centies īstenot savas ieceres - 2018.gada vasarā absolvēja Lielvārdes mūzikas klavieru klasi, papildus pie pūšamo instrumentu padagoga M.Makara ir apguvis saksafonspēli un pie pedagoģes M.Puriņas – solo dziedāšanu, bet pašlaik dzied bērnu korī "Lielvārde" un vada Lielvārdes jauniešu domi.


Līdz šim Toms ir guvis vērā ņemamus sasniegumus Latvijas un starptautiska mēroga konkursos – klavierspēlē, solo dziedāšanā un dziedot korī… 


Bet 2019.gads Tomam sākās ar dalību Laimas Vaikules izaicinājumu jeb challenge konkursā, kurā bija jāiesūta video, izpildot kādu no L.Vaikules repertuārā esošām dziesmām. Sākotnēji Tomam tas šķita pilnīgs neprāts, bet viņš, ģimene un atbalstītāji klusībā turēja īkšķus, ticot – viss izdosies. Nu minētais konkurss ir noslēdzies un Toms ieguva ne tikai biļetes uz L.Vaikules dzimšanas dienas koncetru, bet arī konkursa galveno balvu – tikšanos ar pašu L.Vaikuli un kāpšanu uz "Arēna Rīga" skatuves, lai jubilejas koncertā “Laima Vaikule un Freedom ballet”, kopā ar skatuves dīvu, izpildītu R.Paula un G.Rača dziesmu "Vienā laivā".


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43616

2019. gada 5. aprīlī, 11:14, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vilis • 2019. gada 7. aprīlī, 11:41
Dacei 150% taisnība! Vecā sterva izdauzījā pa Krievzemi un kad tur viņa vairs nederēja, nu plūc laurus pie latviešu lumpeņiem. Apkauno visu Latviju un cilvēkus, kas šeit dzīvo.
Dace • 2019. gada 6. aprīlī, 11:23
Nesmīdini mani. Kāda viņa tev zvaigzne,nodzērusies un nopīpējusies babene.
Dace tu bezkauniga • 2019. gada 5. aprīlī, 23:49
ka nav kauna rakstit par musu vienigo superdziedataju,kuru nevar salidzinat ar olgu Rajecku

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet