Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novadā pirmie sāk talkot skolēni Foto

27.aprīli, Lielo talkas dienu, daļa Lielvārdes novada iedzīvotāju sagaidīs tīrā un sakoptā vidē. Ceturtdien sakopšanas darbus sāka E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolēni.

E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 1.-4.klašu skolēni jau no paša rīta čakli rosījās skolas apkārtnē.


"Mēs katru gadu piedalāmies talkā, esam čakli strādnieki," tā par savējiem saka audzinātāja Ilga Vetšteina.  Arī 4.a klases skolēns Aleksis Jozuus atzīst, ka viņš un arī klasesbiedri ar prieku grābj vecās lapas un sakopj skolas apkārtni, jo tad arī pašiem būs patīkamāk starpbrīžos iziet laukā pastaigāties. 


Savukārt 5.-8. un 10.klašu skolēni sakopa Lielvārdes parka teritoriju pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja. 9. un 12.klašu skolēni gatavojās eksāmeniem, bet 11.klases skolēniem šajā dienā jākārto ieskaite.


"Diena talkai ļoti piemērota no dažādiem aspektiem – zāle vēl nav izaugusi, arī laika apstākļi labvēlīgi," saka Lielvārdes parkā sastaptā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolotāja Mirdza Tarvida, kura strādāja kopā ar 8.b klases skolēniem.


Atšķirībā no citur rīkoto talku pieredzes, kur talcinieki lapas un atkritumus savāc, bet to aizgādāšana projām bieži vien kavējas, Lielvārdē ir prakse visu nokopt nekavējoties.


"SIA "Lielvārdes Remte" kopš pagājušā gada ir uzticēta pilsētas apsaimniekošana, un mēs veicam lapu un gružu savākšanu. To darām arī Lielās Talkas laikā. Visas lapas, ko skolēni būs sagrābuši, dienas laikā tiks savāktas un aizvestas," norāda SIA "Lielvārdes Remte" valdes loceklis Andris Siliņš.


Aprīlis Lielvārdes novadā izsludināts par Spodrības mēnesi, un iedzīvotāji visu mēnesi aicināti sakopt apkārtni.


"Informācija par objektiem, kuros gaidīs talciniekus būs atrodama gan Lielvārdes novada pašvaldības mājaslapā, gan SIA "Lielvārdes Remte" mājaslapā. Šeit varēs atrast arī Lielās Talkas koordinatoru kontaktus," informē A.Siliņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43665

2019. gada 11. aprīlī, 20:02, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

xa xa • 2019. gada 14. aprīlī, 09:42
iļjiča mazbērni.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet