Atgriezties pie raksta

Lieldienās lielvārdiešus ar solokoncertu sveic jaunais dziedātājs Toms Antons Foto

Pirmajās Lieldienās Rembates parkā norisinājās pasākums "Lieldienu raibumi", ko organizēja Lielvārdes novada Kultūras centrs sadarbībā ar Lielvārdes novada Jauniešu domi.

"Tā jau ir tradīcija, ka Lieldienu aktivitātes veidojam kopā ar jauniešiem. Šajās Lieldienās mums ir 13 jauniešu komanda, kura aktīvi piedalījusies pasākuma sagatavošanā un vada arī radošās darbnīcas. Pasākumu ar balvām atbalsta arī vietējie uzņēmēji – zemnieku saimniecība "Kumelītes” un SIA "Māris&Co"," informē Lielvārdes novada Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Santa Zača-Ūdre.


"Visās aktivitātēs, kas šodien notiek, jaunieši darbojas kā brīvprātīgie," stāsta Lielvārdes novada Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko. "Apmeklētājiem piedāvājam piedalīties konkursā par skaistāko Lieldienu olu. Tradicionālā olu ripināšana šoreiz veidota neierasti – veiksmīgais ripinātājs saņem balvā konfekti. Esam izveidojuši arī stafeti ģimenei ar sešām pieturām. Tajās piedaloties, var sakrāt punktus un pēc tam izlozēt balvu. Jaunieši aicina bērnus piedalīties arī radošajās darbnīcās, kur ir dažādas ar Lieldienām saistītas aktivitātes."


Jaunieši bija arī pārģērbušies maskās, iepriecinot pasākuma apmeklētājus. Ar bērniem rotaļājās Lācis, Varde un Saimniece. 


Lieldienu pasākuma kulminācija un gaidītākais notikums bija jaunā dziedātāja Toma Antona autorkoncerts pusotras stundas garumā. 


"Līdz šim esmu piedalījies dažādos pasākumos ar solo numuriem, bet atsevišķs koncerts plašākai auditorijai man ir pirmais. Radās iespēja to sarīkot tieši Lieldienās," saka Toms, kurš ir arī Lielvārdes novada Jauniešu domes vadītājs, un tas bija viņa sveiciens Lieldienās pasākuma apmeklētājiem.


Toma koncerts bija ļoti gaidīts. Lielvārdes pamatskolas 9.klases skolnieks un Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas 2018.gada klavieru klases absolvents Toms Antons Lielvārdes novadu godam pārstāvējis dažādos Latvijas un starptautiska mēroga konkursos – klavierspēlē, solo dziedāšanā un Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas bērnu kora "Lielvārde" sastāvā. Plašāku popularitāti Toms ieguva šogad ar izcīnīto iespēju dziedāt duetā ar Laimu Vaikuli viņas jubilejas koncertā 30.martā "Arēna Rīga". 


"Atmiņas par šo uzstāšanos ar estrādes dīvu Laimu Vaikuli ir ļoti burvīgas," atklāj Toms. "Viss sākās ar to, ka es nolēmu piedalīties konkursā, kuram bija jāiesūta video, iedziedot dziesmu no viņas repertuāra. Sākotnēji man tas šķita pilnīgs neprāts, bet es un mani atbalstītāji ticējām, ka tas izdosies."


Tomam izdevās uzvarēt šajā konkursā, un Laimas Vaikules jubilejas koncertā viņš kopā ar iemīļoto estrādes mākslinieci dziedāja Raimonda Paula dziesmu 'Vienā laivā". Lieldienu koncertā Toms nodziedāja gan konkursa, gan arī jubilejas koncerta dziesmu. Ar Tomu kopā uzstājās bekvokālistes Laura Tabure un Sendija Mihailovska.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43727

22. aprīlī, 00:17, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

vokāliste • 22. aprīlī, 11:48
es gribētu būt baravikvokāliste, nevis bekvokāliste...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet