Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Lielvārdē vasaras sezonu atklāj ar Rembates parka svētkiem Foto

Sestdien Lielvārdē norisinājās Rembates parka svētki "Rīta zvaigznes zīmē", aicinot apmeklētājus iesaistīties dažādās atrakcijās un aktivitātēs, kā arī izbaudīt novada deju kolektīvu lielkoncertu.

Rembates parka svētki pirmo reizi tika svinēti 2014.gadā, un šogad tie notika jau sesto reizi.


"Lielvārdē ir tāda brīnišķīga atpūtas vieta, kāds ir Rembates parks. Pirms sešiem gadiem mums šķita, ka tā iespējas netiek pilnvērtīgi izmantotas, tāpēc ieviesām jaunu tradīciju. Ar šo pasākumu tradicionāli svinam vasaras sezonas atklāšanu Rembates parkā," stāsta Lielvārdes novada Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Santa Zača-Ūdre. "Jau no pašiem pirmsākumiem Rembates parka svētki ir iecerēti kā Ģimenes diena vecākiem un bērniem. Kādreiz šos svētkus svinējām 1.jūnijā, kad tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, bet šogad tie notiek nedēļu ātrāk. Jau otro gadu Rembates parka svētku ietvaros notiek deju lielkoncerts, kuros gan dejotāju, gan skatītāju vidū ir ģimenes – bērni, vecāki un vecvecāki. Sezonas atklāšanas pasākums ģimenēm dod iespēju kopā atpūsties un noskaņoties vasaras sezonas aktivitātēm Rembates parkā."


Jau no pulksten 12 apmeklētājus gaidīja dažādas izklaides – varēja doties izjādē ar ponijiem vai pavizināties ar retro vāģīšiem, piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēs un atrakcijās, kā arī vērot lielo burbuļu šovu. Bērni varēja rotaļāties pagajušā gada vasarā Rembates parkā atklātajā rotaļu laukumā.


Kā atklāj S.Zača-Ūdre, pirmoreiz Rembates parka svētkos piedalās savvaļas dzīvnieku parks "Dimantu kalns". Tā īpašnieki parūpējušies par pārsteigumu – katram bērnam, kurš piedalījās svētkos, tika Dāvanu karte safari parka apmeklējumam. Dāvanu kartes saņēma arī teju 200 mazo "Pūpolīša" dejotāju.


Pēcpusdienā visi tika aicināti uz Lielvārdes novada deju kolektīvu sadanci "Sapnis pats sev ir ceļš". Savukārt Rembates parka svētku noslēgumā varēja atpūsties ballē kopā ar grupu "Dialogs pa trim".  

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43954

26. maijā, 01:37, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

TIK ĻOTI SKAISTI • 28. maijā, 14:10
mūsu Ogres raj. bijušie pagastiņi (arī manā agrīnā jaunībā bija foršiņi !!!) !
varbūt • 28. maijā, 11:32
liepājā šodien ir ko darīt
Robčiks • 28. maijā, 11:11
Ķegumā bija džagu mafijas "reklāmsvētki" uz nodokļu maksātāju rēķina.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet