Atgriezties pie raksta

1.-3. klašu skolēni sacenšas konkursā "Asini prātu!"

Pielikumi

Šogad jau otro reizi notika Lielvārdes, Ogres un Ķeguma novadu 1.-3. klašu skolēnu konkurss "Asini prātu!". Iepriekšējā mācību gadā konkurss notika Ogres sākumskolā, šogad Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā.

Konkursā piedalījās skolēni no 13 skolām - Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lēdmanes pamatskolas, Ogres 1. vidusskolas, Ogres sākumskolas skolēni, Jumpravas pamatskolas, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas, Birzgales pamatskolas, Suntažu vidusskolas, Suntažu vidusskolas Lauberes filiāles, Taurupes pamatskolas, Taurupes pamatskolas Meņģeles un Mazozolu filiāļu un Ogresgala pamatskolas skolēni.


Konkursā skolēniem pārsvarā bija jārisina matemātikas, uzdevumi. Vērtēts tika ne tikai atrisināto uzdevumu skaits, bet arī ātrums, kādā skolēni izpildīja dotos uzdevumus. Atšķirībā no mācību priekšmetu olimpiādēm konkursā uzdevumi tika uzdoti pa vienam, visiem dalībniekiem vienlaicīgi. Maksimālo punktu skaitu katrā uzdevumā nopelnīja pirmais, kurš iesniedza pareizo atbildi, nākošajam par vienu punktu mazāk utt. Punkti pienācās tikai par pilnīgi precīzu atbildi. Izņēmums bija tikai 1. un 8. uzdevumi, par tiem punktus saņēma visi konkursa dalībnieki. 1. uzdevumā skolēniem bija jāatbild uz 12 jautājumiem, pēdējais uzdevums bija domāts skolēnu atmiņas un koncentrēšanās spēju pārbaudei. Portāla ogrenet.lv lasītājiem ir iespēja iepazīties ar konkursa uzdevumiem.


Paldies Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas vadībai – direktoram Aivaram Peiseniekam, direktora vietniekam Aigaram Mendikam un  Sandijam Ribakam par tehnisko nodrošinājumu, Lielvārdes novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītājai Ingai Škaparei, Eiropas Valodu centram un Mārtiņam Brezauckim.


Konkursa uzvarētāji


1.klašu grupā


1. Rēzija Spūle (Ogres sākumskola)


2. Kerija Liepiņlauska (Birzgales pamatskola)


3. Renāte Juzova (Ogres sākumskola)


2.klašu grupā


1. Elizabete Bokta (Ogres 1. vidusskola))


2. Gustavs Vilcāns (Ogres sākumskola)


3. Estere Truksne (Ogres sākumskola)


3.klase (17 dalībnieki)


1. Paula Priedīte (Ogres 1. vidusskola))


2.Anete Rūta Rotgalve (Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola)


3.Jēkabs Matisāns ((Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola)


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43971

2019. gada 28. maijā, 13:41, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet