Atgriezties pie raksta

Latvijas Sirdsdziesmas fināls Lielvārdē

Š.g. 15.jūnijā. plkst. 19.00 Lielvārdē, Rembates parkā – Spīdalas saliņā, notiks Latvijas Sirdsdziesmas fināls.

Vasaras saulgrieži ir brīdis, kad piedzīvojam gada garāko dienu un īsāko nakti. Tiek iezīmēts astronomiskās vasaras sākums un ļoti spēcīgi izjusts pirmatnējās dzīvības spēks. Latvieši dzīvības enerģiju vasaras saulgriežos dodas smelties dabā, bet populārās mūzikas draugi nu jau otro gadu tiksies Lielvārdē, kur 15. jūnijā notiks mūzikas aptaujas "Latvijas Sirdsdziesma" fināldziesmu konkurss. Sirsnīgāko dziesmu izvēlēsies tikai Latvijas Televīzijas skatītāji un aptaujas koncertu vadīs iemīļotie raidījuma vadītāji – Velga Vītola un Guntis Skrastiņš. 


Deviņus mēnešus Latvijas Televīzijas skatītāji soli pa solim vērtējuši aptaujā iesniegtās dziesmas, tādejādi paši izvēloties, kurus māksliniekus vēlas sastapt Lielvārdē.


Mūziķu pulkā jau izvēlētas grupas - “Zeļļi”, “Galaktika”. “Zelta Kniede”, “Rumbas kvartets”, “Bruģis”, dueti – Santa Kasparsone un Ēriks Gruzniņš, Ineta Rudzīte un Ainars Bumbieris, Loreta un Lūsis, solisti Andris Daņiļenko, Rikardions, Jānis Moisejs, Anna Dribas, Kaspars Antess un citi. Gandrīz visas dziesmas aptaujā arī šogad ir par mīlestību. Kādam – par nesniegto, citam – piepildīto, bet ikviens šlāgermūzikas fans no sirds mīl skaistāko melodiju meistara Maestro Raimonda Paula dziesmas. Šogad "Latvijas Sirdsdziesmu" aptaujas finālā Lielvārdē īpaši viesi – Maestro Raimonds Pauls un dziedātāji Ilona Bagele, Uģis Roze un Dainis Skutelis. Tiekamies “Latvijas Sirdsdziesmu" finālā Lielvārdē 15.jūnijā 21:25 tiešraidē LTV1!


Pēc koncerta balle ar grupu "Zelta kniede"


Biļetes cena : 10 eiro 


Biļetes var iegādāties biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv
 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/43985

2019. gada 11. jūnijā, 09:15, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Pēc pasākuma • 2019. gada 18. jūnijā, 22:31
Lielvārde pat neprot noorganizēt ziedu un dāvanu pasniegšanu... TV tas izskatījās briesmīgi! Un kur ir prāts uzaicināt Bageli ???
Dainis • 2019. gada 7. jūnijā, 08:52
Labs pasākums, savulaik braucu uz Ventspili uz šo koncertu, bet taisnība letiņam, ka šis sprukstiņš Skrastiņs bojā koncerta noskaņu tā, ka dažbrīd viņa stulbības disonē ar melodiskajām dziesmām. Tikai dēl šitā pajoļa latviešu šlāgerkoncertus vairs neapmeklēju.
beidziet cepties • 2019. gada 5. jūnijā, 17:03
ierauj šņabi uzpīpē ielej pilnu bāku bendžu mašīnu panem līzingā un dragā kā krutie pa pasauli, zinkā un ja nu pēkšņi akcīzes nodokļa maskājumi pārtrūkst, kādi tad būs ceļi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet