Atgriezties pie raksta

Lielvārdes pasta nodaļa no 20.jūnija pārceļas uz jaunām telpām

No 2019.gada 20.jūnija Lielvārdes pasta nodaļa uzsāk darbu jaunās un ērtākās telpās Lāčplēša ielā 18a.

Lielvārdes pasta nodaļas jaunā atrašanās vieta ir netālu no līdzšinējām telpām pilsētas centrā un izdevīgi pieejama gan pastāvīgajiem apmeklētājiem, gan pilsētas viesiem. Nodaļa tiks aprīkota ar klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē apmeklētāju kustību un ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti ar Latvijas Pasta mobilās lietotnes starpniecību. Nodaļā tiks nodrošināts daudzveidīgs preču sortiments un par pirkumu varēs norēķināties ar bankas maksājumu kartēm.


Lielvārdes pasta nodaļas jaunās telpas būs komfortablākas kā klientiem, tā darbiniekiem, nodrošinot pozitīvu vidi un piedāvājot daudzveidīgu preču sortimentu, kas tiks izvietots arī atvērtā tipa stendos, ļaujot ērtāk izvēlēties vēlamo pirkumu.


Nodaļa jaunajās telpās būs aprīkota ar modernu kases sistēmu, elektronisko parakstu ierīci par sūtījumu saņemšanu, kā arī maksājumu termināli, ļaujot par pirkumu norēķināties ar banku maksājumu kartēm.


Jaunā pasta nodaļa būs aprīkota ar klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē klientu kustību uz vietas nodaļā un nodrošina iespēju pakalpojumiem pieteikties attālināti ar mobilās lietotnes starpniecību. Kad klients attālināti pieteicies pasta pakalpojumam un izņēmis savu kārtas numuru, iespējams redzēt ne tikai konkrēto numuru, bet arī pirms klienta šo pakalpojumu gaidošo numuru skaitu, rindas virzību un prognozi par aptuveno gaidīšanas laiku. Ja nepieciešams, kārtas numuru iespējams atlikt uz piecām minūtēm vai atcelt. Mobilā lietotne klientu informē brīdī, kad rindā pirms viņa atlikuši tikai trīs numuri un kad pienācis klienta kārtas numurs, attiecīgi norādot arī kasi, kurā tiks sniegts pakalpojums.


Attālinātās pieteikšanās pakalpojums pieejams iOS un Android ierīcēs – lai to izmantotu, nepieciešams lejuplādēt Latvijas Pasta mobilo lietotni, izvēloties konkrētu pasta nodaļu, kas atzīmēta ar biļetes simbolu sadaļā Pieteikties rindā.


Latvijas Pasta mobilo lietotni iespējams nolādēt te: iOS: https://itunes.apple.com/us/app/pasts/id671598972?mt=8


Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.pasts.app


Jaunajās telpās nodrošināta piekļuve jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, turklāt blakus pasta nodaļai ērti pieejama automašīnu stāvvieta.


Lielvārdes pasta nodaļas darbalaiks saglabājas nemainīgs:


pirmdienās–ceturtdienās no plkst.8 līdz 18, piektdienās no plkst.8 līdz 17 un sestdienās plkst.9–13.


Lielvārdes klienti par pasta nodaļas adreses izmaiņām ir informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija pieejama arī pasta nodaļas līdzšinējās telpās.


Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44003

2019. gada 4. jūnijā, 12:29, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet