Atgriezties pie raksta

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas divpadsmitie atvadās no skolas Foto

15.jūnijā Lielvārdes novada Sporta centrā izlaidumu svinēja 37 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas absolventi, viņu audzinātājas Iveta Puķīte un Indra Narutaviča, pedagogi un vecāki.

Klātesošos uzrunāja Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas direktors Aivars Peisenieks: "Vēl pēdējo dienu mēs absolventus varam saukt par 12.klases skolēniem. Kāds no viņiem pavadījis Edgara Kauliņa vidusskolā visus divpadsmit gadus, kāds - vidusskolas vai īsāku laika posmu. Mēs, skolotāji, devām iespēju apgūt zināšanas, trenēt prasmes un iemaņas, nostiprināt sabiedrībā un personīgā dzīvē nepieciešamus ieradumus. Paldies visiem, kuri ar lepnumu un panākumiem popularizēja savu un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas vārdu Latvijā sporta sacensībās, mācību priekšmetu olimpiādēs un radošajos konkursos."


Direktors nolasīja Lielvārdes novada domes priekšsēdētājas Santas Ločmeles, priekšsēdētājas vietnieces Vitas Volontes un Lielvārdes novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītājas Ingas Reķes apsveikumu absolventiem, viņu vecākiem un pedagogiem.


Katru gadu Lielvārdes novada pašvaldība piešķir stipendiju "Gada absolvents", kuru saņem tie absolventi, kuru sekmju izrakstā, beidzot 12.klasi, visi vērtējumi ir virs astoņām ballēm. Šoreiz stipendiju "Gada absolvents" bija cienīgas saņemt piecas absolventes: Marta Hedviga Oše, Marta Ceimere, Aiga Bernāne, Marika Grandāne un Laura Lazdiņa.


12.b. klases skolniece Laura Lazdiņa tika godināta arī kā šī gada spožākā absolvente. "Mēs gribam pateikties Laurai un izteikt cieņu viņai un viņas vecākiem par šīs skolnieces fantastisko centību, milzīgo atbildību, gudrību un cilvēcību," sacīja direktora vietniece mācību darbā Aina Lukašunas. Un uzsvēra: "Lauras sekmju izrakstā vidējais vērtējums ir tuvu desmit ballēm. Vidusskolas laikā katru mēnesi viņa saņēmusi vērtējumu virs deviņām ballēm."


Par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem Laura Lazdiņa apbalvota ar Latvijas Republikas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa Pateicības rakstu, kā arī saņēma  Latvijas simtgades izcilnieka stipendiju 500 eiro apmērā.


Klases biedri, raksturojot Lauru, atzinuši, ka viņa ir viena no gudrākajām meitenēm klasē. Viņai padodas matemātika, fizika, ķīmija. Klases biedri uzskata, ka viņai  būtu ļoti piemērots darbs zinātniski pētnieciskajā laboratorijā. Viņa ir ļoti apņēmīga, vienmēr tiecas uz saviem sapņiem un tos arī sasniedz.


Sarunā ar portālu "Ogre.Net.lv" Laura atklāja, ka plāno iestāties Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē un nākotnē strādāt kādā analītikas laboratorijā. Laura ir ļoti pateicīga savam ķīmijas skolotājam Kārlim Greitānam, kurš viņai palīdzēja arī sagatavoties eksāmeniem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44081

2019. gada 16. jūnijā, 16:08, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nika • 2019. gada 16. jūnijā, 21:29
Prieks, ka mums ir tādi absolventi kā Laura! Gan skola, gan vecāki var lepoties! Tā turpināt!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet