Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada svētku izskaņā – sacensību dalībnieku apbalvošana un populāru Liepājas mūziķu koncerts Foto

Sestdien ar krāšņu svētku koncertu - Liepājas zelta hitu programmu "Liedagā" – balli un uguņošanu Spīdalas saliņā noslēgušies Lielvārdes novada svētki, kas mēneša laikā pieskandinājuši visu novadu.

Svētku noslēguma pasākumā klātesošos uzrunāja Lielvārdes novada Kultūras centra direktore Iveta Bule: "Laikā, kad pasaulē izzūd robežas, un laika kļūst arvien mazāk, mums ir svarīgi saglabāt un nostiprināt piederības  sajūtu savai ģimenei, mājai, pilsētai, novadam un valstij. Tāpēc, plānojot novada svētku programmu, iekļāvām tajā aktivitātes, kuras palīdzētu uzturēt šo piederības sajūtu. Aktivitātes plānojām ar mērķi iepazīt un izcelt tās bagātības un vērtības, ar kurām esam lepni ne tikai Lielvārdē, bet arī visā novadā. Tā ir apceļošanas spēle, kas visu jūliju notika novadā, nakts orientēšanās, kas 20.jūlijā norisinājās Lielvārdē, un arī Ģimeņu parka aktivitātes, kas bija ļoti iedvesmojošas un vērstas uz darbību. Es apsveicu ikvienu, kas piedalījās šajās spēlēs un aktivitātēs, jo jūs apliecinājāt, ka esat ne tikai pasīvi svētku vērotāji un apmeklētāji, bet arī veidotāji."


Sacensību dalībniekus un uzvarētājus sveica Lielvārdes novada pašvaldības tūrisma speciālists Aleksandrs  Čerņavskis, jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko un Ģimeņu parka aktivitāšu organizatore Zane Zeltiņa.


Svētku koncertā uzstājās Igo, Andris Ērglis, Tomass Kleins, Guntis Veits. Pavadošā grupa - Jānis Strazds, Māris Kupčs, Aivars Meijers un Gundars Lintiņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44314

2019. gada 28. jūlijā, 15:31, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Dziļi violets mēsls • 2019. gada 29. jūlijā, 18:53
... no comments

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet