Atgriezties pie raksta

Fotokonkursa "Kā Rīta zvaigzne Lielvārdē" galveno balvu iegūst Uģis Liepkalns Foto

26.jūlijā Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā norisinājās fotokonkursa "Kā Rīta zvaigzne Lielvārdē" dalībnieku apbalvošana un izstādes atklāšana. 

Lielvārdes novada uzņēmēji, mākslinieki un kultūras darbinieki pasniedza simpātiju balvas sevis izvēlēto un mīļāko bilžu autoriem. Kopumā izstādē piedalījās 8 dalībnieki. Visvairāk simpātiju balvu saņēma Andris Latkovskis, kurš konkursam bija iesniedzis vairākas fotogrāfijas. Fotokonkursa uzvarētāju noteica un izvēlējās īpaši izraudzīta žūrija trīs cilvēku sastāvā.


Par fotokonkursa uzvarētāju tika atzīts Uģis Liepkalns, kurš saņēma arī galveno balvu - Lielvārdes jostu. Kā atzina konkursa uzvarētājs, fotografēšana ir viņa sirdslieta un visvairāk viņam patīk fotografēt tieši dabas skatus. Uģim fotografēšana netiek iepriekš plānota, viņš vienkārši tver mirkli un to iemūžina. Ja sanāk, tad sanāk, bet, ja nesanāk, tad vienkārši bauda un priecājas par skaisto skatu ar savām acīm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44315

2019. gada 28. jūlijā, 18:22, Lielvārdes novada jaunumi
Agnija Putniņa

Jaunākie komentāri

xa xa-ham • 2019. gada 30. jūlijā, 13:08
Ja tu dzīvo Latvijā, latvju zīmes, atribūtiku u.c. gan būtu jāzin. Arī Lielvādes jostas nozīmi. Počitai i namotaj sebe na us :)
ха ха • 2019. gada 29. jūlijā, 07:17
Vvvaiii. А что это у него на шею намотано?
Lunis • 2019. gada 29. jūlijā, 03:17
Šitas bija izcils pasākums , Izlasot "Konkursa" nolikumu sen nebiju tā smejies. Organizatori bija ietvēruši noteikumos nosacījumu paturēt neatgriezt bez jebkādas atlīdzības izmantot vispār jebkuras iesniegtās bildes , pieņemtās nepieņemtās VISAS. Pie kam dalība tajā faktiski bija maksas , minimums ap 15-20Eur dalībniekam :D Latvijā līdz šim nav bijuši precedenti tik klajam šāda veida uzmetienam. Dalībniekiem bija jāiegulda SAVS piķis , pec tam viņu darbus pēc konkursa nolikuma bez jebkādas atlīdzības piesavinās :D :D Nolikumu pēc tajā ietvertajiem nosacījumiem bij rakstījis pieredzējis sveša īpašuma izkrāpējs..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet