Atgriezties pie raksta

Velobrauciena dalībnieki iepazīst Lielvārdes novadu Foto

3.augustā Lielvārdes novadā norisinājās velobrauciens Lielvārde – Lēdmane, kurā piedalījās 34 velobraucēji, tostarp arī bērni un jaunieši.

Velobrauciena maršruta garums kopumā sastādīja ~ 35 km, ietverot pieturvietas ar dažādiem apskates un kultūrvēsturiskiem objektiem, kā arī maršrutā tika iekļauta pieturvieta, kur dalībnieki tika cienāti ar siltu tēju un uzkodām.


Velobrauciena laikā tika aplūkots Dīnamarkas akmens, kas kādreiz atradies uz stigu krustpunkta un apzīmējis četru pagastu – Jumpravas, Krapes, Rembates un Lielvārdes - robežu. Gida pavadībā dalībnieki aplūkoja arī Lēdmanes muižu un izzināja tās vēsturi, kā arī paviesojās Aktīvās atpūtas centrā jauniešiem jeb AAJC. Velobrauciena noslēgumā dalībniekus sagaidīja pikniks un ekskursija “Trušu karalistē”.


Velobrauciens tika organizēts ar mērķi popularizēt velosportu, aktīvu dzīvesveidu un iepazīt dažādus apskates un kultūrvēsturiskus objektus Lielvārdes novadā.


 Pēc velobrauciena noslēguma tika nodrošināta velosipēdu un braucēju transportēšana atpakaļ uz Lielvārdi. Lielvārdes novada Tūrisma informācijas centra rīkotais velobrauciens bija bez maksas, un tajā tika laipni aicināts piedalīties ikviens, ņemot līdzi velosipēdu un labu garastāvokli.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44357

2019. gada 5. augustā, 19:06, Lielvārdes novada jaunumi
Agnija Putniņa

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet