Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada dome aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par administratīvi teritoriālo reformu

Lielvārdes novada dome no 2019.gada 8.augusta līdz 2019.gada 18.augustam organizē iedzīvotāju aptauju, kurā lūdz izteikt viedokli par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk VARAM) ierosināto administratīvi teritoriālo reformu.

Aptaujas dati apkopotā veidā tiks iesniegti VARAM un publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā "Lielvārdes Novada Ziņas" un tīmekļa vietnē  http://www.lielvarde.lv/ .


Elektroniski anketu iespējams aizpildīt šeit: Lielvārdes novada iedzīvotāju aptauja par administratīvi teritoriālo reformu


Aptaujas anketa pieejama informatīvā izdevuma "Lielvārdes Novada Ziņas" speciālizlaidumā par administratīvi teritoriālo reformu, kā arī izdrukātā veidā to var saņemt Valsts un pašvaldības vienotajā Klientu apkalpošanas centrā Lielvārdes novada pašvaldības ēkas 1.stāvā un pašvaldības iestādēs.


Administratīvi teritoriālā reforma skars ikvienu iedzīvotāju, tādēļ Lielvārdes novada dome aicina aktīvi paust savu viedokli aptaujā! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44388

2019. gada 9. augustā, 12:22, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kolhoznieks • 2019. gada 11. augustā, 10:53
Vajag centru rotāciju novadā-gadu Jumpravā, gadu Lēdmanē un gadu Lielvārdē, Citādi Jumprava un Lēdmane kā nomales bijušas tā arī tādas paliks! Un tad ir vienalga, vai tas ir Lielvārdes novads vai arī Ogres. Tikai ceļi uz Ogri labāki.
kanga gariņš • 2019. gada 11. augustā, 10:47
laiks rīgu uz lielvārdi pārlikt! neprasu, pavēlu svētajai rīcību!!!
šamais • 2019. gada 11. augustā, 10:18
ciest nevaru glūniķus, paniķus un citplanētiešus

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet