Atgriezties pie raksta

Latvijas Bāreņu biedrība Lielvārdē rīko pikniku

Šīs vasaras pēdējā nedēļā, Lielvārdē, pie Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja norisinājās pikniks bērniem, kuri dzīvo audžuģimenēs, lai neilgi pirms jaunā mācību gada kopīgi atpūstos, sadraudzētos un jautri pavadītu laiku. Pasākumu organizēja Latvijas Bāreņu biedrība Lielvārdē. 

Bērni savā starpā iepazinās, stāstīja par saviem hobijiem, spēlēja spēles un piknikoja pie ugunskura. Uz pasākumu bija aicināta arī Lielvārdes novada Sociālā dienesta vadītāja Inese Gelte un Bāriņtiesas priekšsēdētāja Laila Robežniece. Viņas sacīja paldies par šī pasākuma organizēšanu Latvijas Bāreņu biedrībai, brīvprātīgajām meitenēm, kuras palīdzēja organizēt spēles šajā pasākumā, kā arī bērnu audžuvecākiem, kuri, kā Laila sacīja, ir sargeņģeļi šiem bērniem. Izskanēja ierosinājums šādu sanākšanu rīkot arī ap Ziemassvētkiem, kā arī organizēt dažādas meistarklases, kuras Inese Gelte piedāvāja rīkot Lielvārdes novada Sociālajā dienas aprūpes centra telpās.


Šis pasākums aizritēja ļoti pozitīvā atmosfērā, jo bērni bija atvērti un labprāt iesaistījās piedāvātajās aktivitātēs. Cerams, ka šī kļūs par tradīciju, jo šādas satikšanās sniedz sajūtu, ka tu neesi viens.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44533

2019. gada 29. augustā, 11:53, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet