Atgriezties pie raksta

Lielvārdē sporto seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām no visas Vidzemes Foto

31.augustā Lielvārdes novada Sporta centrā norisinājās sporta spēles senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Uz sacensībām bija ieradušās 11 komandas – no Rīgas, Cēsīm, Valkas, Smiltenes, Ikšķiles, Ķeipenes, Madlienas un Lielvārdes. Kopumā sacensībās piedalījās 120 dalībnieku.


"Sacensības palīdz noorganizēt Lielvārdes novada Sporta centrs un direktors Ainars Puķītis. Mūs atbalsta Lielvārdes novada pašvaldība, sagādājot sacensību dalībniekiem kausus, kā arī pusdienas," norāda Lielvārdes novada Invalīdu biedrības priekšsēdētājs Jāzeps Janiševs. 


Sporta sacensību organizēšanā aktīvi piedalījās arī mājnieki – Lielvārdes novada Invalīdu biedrība. "Cenšamies, cik spējam, lai dalībnieki justos labi un patīkamā noskaņojumā. Palīdzam arī sacensību tiesāšanā," stāsta Vija Dzērve. 


Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām fiziskās aktivitātes un kopā būšanas prieks ir ļoti nepieciešams. Lielvārdieši ar sajūsmu atceras viesošanos iepriekšējā dienā pie draugiem Tīnūžos, kur notika Ikšķiles novada Invalīdu biedrības rīkotās sporta spēles. Lielvārdes invalīdi braukuši sportot arī pie draugiem uz Ogri, Madlienu, Ķeipeni – visur, kur vien tiek aicināti, atklāj Inta Bergmane. Lielvārdes novada Invalīdu biedrībā ir 27 biedri, bet pieci aktīvāki izveidojuši komandu, kura pārstāv biedrību sporta spēlēs. 


Invalīdi arī ikdienā nodarbojas ar sportu. "Trīs reizes nedēļā Dienas centrā apmeklēju trenažieru zāli un vingroju, bet svētdienās eju uz Lielvārdes novada Sporta centru, kur ir brīvais apmeklējums un ikviens var sportot. Sportiskajās aktivitātēs piedalos kopā ar savu dzīvesbiedru Jāni," atklāj V.Dzērve.


Jāpiebilst, ka V.Dzērve par entuziasmu sportā tika sumināta pasākumā "Lielvārdes novada Sporta laureāts 2019".


Dalībnieki sacentās piecās disciplīnās – basketbola bumbas mešanā grozā, florbolā, zābaka mešanā, naudas skaitīšanā, šautriņu mešanā. Sacensības bija iekļautas divas papildu disciplīnas – novuss un dambrete. "Tā ir kā izklaide. Brīvajā laikā starp pamatdisciplīnām dalībnieki var uzspēlēt dambreti vai novusu un nopelnīt apbalvojumu," saka J.Janiševs.


Sacensību noslēgumā notika apbalvošanas ceremonija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44550

2019. gada 31. augustā, 22:08, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

jazeps • 2019. gada 1. septembrī, 13:12
Paldies visiem,Lielvārdes domei,Mārim un Co,Aināram Puķītim par palīdzību sacensību organizēšanā.Cilvēkiem patika, nākošā gadā tiksimies vēl. LNIB vadītājs Jāzeps Janiševs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet