Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada Sporta centrs jauno mācību gadu atklāj ar Vienotības skrējienu Foto

1.septembrī, ievadot jauno mācību gadu, Lielvārdes novada Sporta centrā atjaunots Vienotības skrējiens, kurā piedalījās audzēkņi, viņu vecāki, treneri, atbalstītāji un līdzjutēji.

Pirms doties kopīgā skrējienā pa Lielvārdes ielām līdz Graužupītei un atpakaļ, audzēkņus, viņu vecākus un trenerus Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas stadionā uzrunāja Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis un direktora vietniece mācību darbā Oksana Grimaļuka-Nazarova.


A.Puķītis savā uzrunā uzsvēra, ka tradīcija – sākt jauno mācību gadu ar skrējienu – savulaik izpelnījusies lielu atbalstu, tāpēc arī šogad tā atjaunota. Klātesošie šo ziņu uzņēma ar aplausiem.


O.Grimaļuka-Nazarova informēja, ka Lielvārdes novada Sporta centrā arī šajā mācību gadā turpinās īstenot trīs profesionālās ievirzes programmas - tenisā, vieglatlētikā un florbolā, bet interešu izglītības programmās varēs nodarboties ar florbolu un vieglatlētiku.


Audzēkņu uzņemšana vēl turpinās, jo augusta sākumā sāka trenēties tikai florbolisti. Tenisisti un vieglatlēti sezonu oficiāli sāks ar 1.septembri, jo viņu sporta veidu aktīvā sezona ieilgst. Lielvārdes Sporta centrā ik gadu nodarbojas ap 200 audzēkņu. Kā atklāj O.Grimaļuka-Nazarova, Lielvārdē, protams, vispopulārākais ir florbols, taču daudz neatpaliek arī vieglatlētika. Jaunākās vecuma grupas audzēkņi tradicionāli sākotnēji izvēlas vieglatlētiku, bet jau līdz 10 gadu vecumam, viņiem jāizšķiras vai turpināt trenēties vieglatlētikā vai pievērsties komandu sporta veidam – florbolam.


"Aiciniet pievienoties klases biedrus un draugus, jo veselība ir pirmajā vietā. Paldies, ka šodien esat šeit, un ceru, ka būsit uz visām spēlēm un sacensībām, kā arī uz mācību gada noslēgumu," audzēkņiem teica direktora vietniece.


A.Puķītis piebilda, ka šajā mācību gadā arvien populārāks kļūst cīņas sports. Līdztekus austrumu cīņām un karatē, plānots attīstīt džudo. 3.septembrī uz tikšanos aicina džudo treneris Maris Repšs, kurš šajā cīņas veidā guvis 17 gadu ilgu pieredzi Francijā.


Šajā mācību gadā interešu izglītības programmas iecerēts papildināt ar futbolu, dambreti, kā arī vispārējo fizisko sagatavotību ar ievirzi tenisā vai florbolā. "Šogad trenēsimies daudz vairāk. Katram ir iespēja atrast savu sporta veidu. Esmu pārliecināts, ka jums tas izdosies," vēlēja A.Puķītis.


Pirms doties Vienotības skrējienā, biedrības "Visa veida kustība" pārstāvis Agris Pikšens vadīja iesildīšanos, kas norisinājās šogad tapušās biedrības himnas "Tiekamies kustībā" pavadījumā. Himnas autors ir biedrības "Visa veida kustība" dalībnieks Lauris Valters.


Pēc skrējiena notika minifutbola turnīrs, kurā, līdzjutēju atbalstīti, sacentās tenisisti, vieglatlēti un florbolisti atbilstošās vecuma grupās. Visgaidītākā spēle bija starp vecākiem un treneriem, kurā neizpalika azartiski cīņas momenti. Draudzības mačs beidzās ar simbolisku neizšķirtu 1:1 kā apliecinājums, ka arī mācību gada laikā starp vecākiem un treneriem valdīs sapratne un draudzīga gaisotne. "Prieks, ka mūsu pasākumos piedalās ne tikai audzēkņi, bet arī viņu vecāki. Tas rada vienotas sportistu saimes sajūtu," atzīst O.Grimaļuka-Nazarova.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44551

2019. gada 1. septembrī, 19:19, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 2019. gada 2. septembrī, 13:06
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)
zebra • 2019. gada 2. septembrī, 12:15
debesis svītrainas kā zebras vēders

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet