Atgriezties pie raksta

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā šogad skolas gaitas uzsākuši 53 pirmklasnieki

Ar gladiolu, asteru un citu rudens ziedu pušķiem aizsācies jaunais mācību gads. Tas solās būt krāsains, ar notikumiem bagāts, zinātkāriem skolēniem un radošiem skolotājiem piepildīts.

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā skolas gaitas uzsākuši 53 pirmklasnieki, kurus uz pirmo mācību stundu pie rokas pavadīja 28 divpadsmito klašu skolēni. Kopumā Lielvārdes vidusskolā jaunais mācību gads sācies 526 skolēniem, tostarp 32 desmito klašu skolēniem.


Sākoties jaunajam mācību gadam ar uzrunu skolēnus, skolotājus un vecākus sveica skolas direktors Aivars Peisenieks, kā arī Lielvārdes Domes deputāti – Jānis Lūsis un Vita Šmaukstele. Savu svētību skolas saimei deva Lielvārdes Evanģēlsiki luteriskās draudzes mācītājs Ingus Dāboliņš. Īpašu priekšnesumu jaunajiem pirmklasniekiem sniedza abu 12. klašu skolēni un svētku līnijā klātesošos priecēja ar dziesmām mūziķis Lauris Valters. Atzīmējot un godinot Baltijas ceļa 30. gadadienu, skolēni, vecāki un skolotāji sadevās rokās un devas gājienā apkārt skolai, lai to kopīgi samīļotu, kas ir maza daļiņa no Latvijas.


Pēc svinīgās svētku līnijas, skolēni devas uz savu pirmo mācību stundu.


Zināšanas ir visu pamats! Novēlam veiksmīgu un panākumiem bagātu jauno mācību gadu! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44584

2019. gada 3. septembrī, 19:46, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet