Atgriezties pie raksta

SUP dēļu funkcionālās nodarbības jauniešiem Lielvārdē

Daugavas krastā, peldvietā "Austriņas" ik nedēļu bija vērojami jaunieši, kas aktīvi trenējās gan krastā, gan uz ūdens.


 

Jūlija mēnesī projekta "Lec uz dēļa!" ietvaros tika uzsāktas SUP dēļu funkcionālās nodarbības jauniešiem. Tās īstenoja sadarbībā ar "WindBorn’", kas nodrošināja nodarbības profesionāļa vadībā un SUP dēļus. Nodarbībās jaunieši apguva dažādas tehnikas, kas palīdz saglabāt līdzsvaru uz SUP dēļa, gan arī vingrinājumus dažādām muskuļu grupām. Kopumā bija septiņas funkcionālās nodarbības.


"Lec uz dēļa" projekts īstenots ar Lielvārdes novada pašvaldības vietējo iniciatīvu konkursa palīdzību. Projekta mērķis bija dažādot Lielvārdes novada jauniešu aktīvās atpūtas iespējas vasarā un veicināt veselīgu, mūsdienīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu.


Nodarbībās piedalījās 10 jaunieši vecuma posmā no 13 līdz 25 gadiem. Jaunieši atzīst, ka šīs nodarbības bija ļoti interesantas un supošana ir lielisks veids, kā aktīvi pavadīt brīvo laiku.


Projekta īstenotājas Renāte Buraka, Arta Jurgensone un Lāsma Ločmele saka paldies sadarbības partneriem "WindBorn’" un Lielvārdes novada pašvaldībai par atbalstu, kā arī jauniešiem par atsaucību. Lai "Lec uz dēļa!’" kalpo par iedvesmu ūdens tūrisma un aktīvās atpūtas iespēju tālākai attīstīšanai Lielvārdes novadā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44649

2019. gada 11. septembrī, 12:39, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet