Atgriezties pie raksta

Lielvārdē norisināsies informatīvā diena "Laukiem būt!"

Jau astoto gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 40 gadiem piedalīties intensīvās uzņēmējdarbības uzsākšanas mācībās pasākumā "Laukiem būt!". 

Mācībās un konkursā var startēt gan individuāli, gan komandās. Mācības bezmaksas. Pēc mācībām būs iespēja startēt uzņēmējdarbības konkursā, kurā labākie saņems naudas balvas. Pieteikšanās konkursam sāksies 2019. gada decembrī.


Elīna Ozola, LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja: "Kāpēc Tev vērts piedalīties? Tās nav tikai mācības un konkurss. Tās ir jaunas pazīšanās, jauni kontakti, tie ir pasākumi, kuros iegūt jaunus draugus un sadarbības partnerus. Mācības notiek nelielā grupā, kas nodrošina individuālu pieeju ikkatram to dalībniekam. Mēs esam redzējuši daudz piemēru, kad jaunie uzņēmēji savas īstās idejas atrod tieši mācību laikā, runājot ar citiem mācību dalībniekiem, lektoriem un mājās visu vēlreiz pārdomājot. Tāpēc, ja arī Tev nav savas uzņēmējdarbības idejas, pievienojies, un varbūt tieši te tā radīsies!"


Pirms mācībām tiek organizēta informatīvā diena, kur iegūsiet informāciju par mācību norisi, pieteikšanos konkursam, dažādu pašvaldības un valsts mēroga iestāžu atbalsta iespējas jauniešiem, kā arī iepriekšējo gadu mācību dalībnieku un konkursa uzvarētāju pieredzes stāstus – Ogrē informatīvā diena šogad notiks 24.septembrī 10.00 Ogres tehnikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44654

2019. gada 11. septembrī, 15:46, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

nu gan • 2019. gada 12. septembrī, 10:27
Valsts un VID cenšās likvidēt mazos uzņēmumus ko tad nu!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet