Atgriezties pie raksta

Informācija par būvdarbiem Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā

Lielvārdes novada pašvaldība  informē, ka 2019. gada 9. augustā tika uzsākta Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas ēkas daļas ar lit.Nr.012 pārbūve, demontējot ēkas baseina daļu.


 

Pēc ēkas daļas demontāžas būvniecības procesa atbildīgās personas konstatēja, ka pieguļošās ēkas sienas ir sliktā tehniskā stāvoklī - ir nepieciešams papildus izstrādāt būvprojekta risinājumus sienu pastiprināšanai, kā arī veikt būvprojekta ekspertīzi.  Plānots, ka būvdarbi pēc jauna būvniecības risinājuma izstrādes objektā tiks turpināti oktobra beigās.


Lai izslēgtu drošības riskus telpu ekspluatācijā, ir nolemts līdz būvdarbu pilnīgai pabeigšanai neekspluatēt skolas jaunā korpusa informātikas kabinetu un tam blakus esošo koridoru, kā arī 1. stāva telpas zem informātikas kabineta, bioloģijas kabinetu, kulturoloģijas/vēstures kabinetu un bibliotēku.


Izglītības iestādes vadība ir informējusi vecākus un pedagogus par radušos situāciju portālā e-klase, skolas vadība iespēju robežās veiks mācību procesa pārplānošanu.


Lielvārdes novada dome aicina ar sapratni izturēties pret izmaiņām mācību procesa nodrošināšanā un telpu ekpsluatācijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44763

2019. gada 24. septembrī, 15:02, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet