Atgriezties pie raksta

Par Lielvārdes novada pašvaldības policijas priekšnieku iecelts Artis Mundurs

7. oktobrī Lielvārdes novada domes ārkārtas sēdē par novada pašvaldības policijas priekšnieku domes deputāti iecēla Arti Munduru.

Artis Mundurs ir beidzis Latvijas Policijas akadēmiju ar otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diplomu (jurista kvalifikācija).


Visu savu profesionālās karjeras laiku Mundurs strādājis policijā, sākot ar iecirkņa inspektora darbu un turpinot kā Operatīvās dežūrmaiņas vadītājs. Lielākoties viņš strādājis Rīgas reģionā un Ķeguma novadā. Visu savu profesionālās karjeras laiku Mundurs ir papildinājis savas zināšanas dažādos kursos.


Darba pienākums uzsākot, Artis Mundurs par savu uzdevumu izvirza panākt novada iedzīvotāju lielāku uzticību novada pašvaldības policijai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44879

2019. gada 7. oktobrī, 14:18, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

man vairāk globālākas lietas uztrauc • 2019. gada 8. oktobrī, 23:24
kādēļ vecie krievi nav jaunajiem iemācījuši nesmēķēt, ne jau šamais kaucina bembim riepas, jo tāds braukšanas stils, tam nabagam tak insults
Subjektīvs viedoklis • 2019. gada 8. oktobrī, 19:16
Ļoti interesanti mūsu valstī, valsts policijā veselības dēļ neder, bet pašvaldìbas policijā atbilst noteiktām prasībām. Kas no tā secināms, ka pašvaldības policijā strādā prātā, garā un fiziskā ziņā slimi cilvēki :) hmmm tad jau faktiski visiem Ogres iecirkņa valsts policijas darbiniekiem arī ir jāiet uz pašvaldības policiju. Labi nagli pat tur nevarētu, tam nav pat tāds līmenis. Skolā šo esot situši un apsmējuši, vienīgā iespēja bija uzvilkt formas tērpu un tā vismaz kaut kā var sevi pasargāt.
raimim • 2019. gada 8. oktobrī, 09:39
Vai tad dzīvojot salīdzinioši mazās apdzīvotās vietās, tā nav, ka viens otru pazīst? Vel jo vairāk, ja strādā kādā no valsts institūcijām. Strādāju Rīgā, dzīvoju Ikšķilē, bet ikdienā pazīstu daudzus no topošā Ogres apriņķa, kā arī daudzus rīdziniekus. Tas tā, pārdomas par to, cik tomēr esam maz, lai viens otru ja ne pazītu, tad vismaz ievērojuši būtu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet