Atgriezties pie raksta

« Par Lielvārdes novada pašvaldības policijas priekšnieku iecelts Artis Mundurs

2019. gada 7. oktobrī, 14:18, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

raimis • 2019. gada 7. oktobrī, 23:03
Itkā viss ok Artis normaļs vecis bet vai netraucēs darbā draudzīgas attiecības ar Ķeguma mafijas krusttēvu džagu un viņa dēlēnu? Kad Artis bija tur kā pasvadības policists viņš ļoti satuvinājās ar džagām bet džagas zaglīgā roķele itinbieži iestiepjas mūsu teritorijā.
raimim • 2019. gada 8. oktobrī, 09:39
Vai tad dzīvojot salīdzinioši mazās apdzīvotās vietās, tā nav, ka viens otru pazīst? Vel jo vairāk, ja strādā kādā no valsts institūcijām. Strādāju Rīgā, dzīvoju Ikšķilē, bet ikdienā pazīstu daudzus no topošā Ogres apriņķa, kā arī daudzus rīdziniekus. Tas tā, pārdomas par to, cik tomēr esam maz, lai viens otru ja ne pazītu, tad vismaz ievērojuši būtu.
Subjektīvs viedoklis • 2019. gada 8. oktobrī, 19:16
Ļoti interesanti mūsu valstī, valsts policijā veselības dēļ neder, bet pašvaldìbas policijā atbilst noteiktām prasībām. Kas no tā secināms, ka pašvaldības policijā strādā prātā, garā un fiziskā ziņā slimi cilvēki :) hmmm tad jau faktiski visiem Ogres iecirkņa valsts policijas darbiniekiem arī ir jāiet uz pašvaldības policiju. Labi nagli pat tur nevarētu, tam nav pat tāds līmenis. Skolā šo esot situši un apsmējuši, vienīgā iespēja bija uzvilkt formas tērpu un tā vismaz kaut kā var sevi pasargāt.
man vairāk globālākas lietas uztrauc • 2019. gada 8. oktobrī, 23:24
kādēļ vecie krievi nav jaunajiem iemācījuši nesmēķēt, ne jau šamais kaucina bembim riepas, jo tāds braukšanas stils, tam nabagam tak insults

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet