Atgriezties pie raksta

Svētdienas skola bērniem Lielvārdes luterāņu baznīcā

Oktobrī Lielvārdes luterāņu baznīcā pēc vasaras pārtraukuma atsāksies Svētdienas skolas nodarbības bērniem. Tās notiks svētdienās dievkalpojuma laikā plkst.11.00. Tā ir laba iespēja ģimenēm.


 

Draudzes darbs nav iedomājams bez Svētdienas skolas. Jau Vecajā Derībā Dievs ir pavēlējis savus likumus darīt zināmus arī bērniem: "Un lai šie vārdi, ko es tev pavēlu, paliek ierakstīti tavā sirdī. Un  atgādini tos saviem bērniem." ( 5. Mozus 6:6,7) Dievs arī apsola savu svētību ne vien mums, bet arī mūsu bērniem un mazbērniem: "Viņš svētīs tos, kas Viņu bīstas, gan mazos, gan lielos. Tas Kungs lai jūs vairo, jūs un jūsu bērnus!" ( Psalmi 115:13,14)


Mēs esam sūtīti pasaulē iet ticībā Dieva ceļos, mums ir dota izvēles brīvība, bet bieži aizmaldījušies taustāmies pa dzīvi, vīlušies iedomātā varēšanā un savos ideālos. Bet kāds mūs atbalsta, paceļ kā pakritušus bērnus, uzklausa, nomierina un piedod. Tas ir Jēzus Kristus. Viņu atraduši, iesim ticības ceļā kopā ar saviem bērniem, ar visiem saviem mīļajiem.


Dod, Dievs, mums kļūt par ceļa rādītājiem, kas, paši gaismu saņēmuši, spētu dot bērniņiem Tava Dēla Jēzus mīlestību!


Aicināsim viens otru vairāk uz sapratni, prieku mūsu Kungā Jēzū Kristū! Lai Dievs svētī katru savu bērnu – gan bērniņus, gan vecākus, gan mācītāju un skolotājus uz mīlestības darbiem vienam pret otru!


Lielvārdes luterāņu draudze mīļi aicina visus bērnus uz Lielvārdes luterāņu draudzes Svētdienas skoliņas nodarbībām, kuras sāksies 2019. gada 13. oktobrī plkst. 11.00 Lielvārdē, Edgara Kauliņa alejā 21.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44915

2019. gada 11. oktobrī, 09:48, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet