Atgriezties pie raksta

Aizsardzības ministrs reģionālajā vizītē apmeklē Lielvārdi Foto

Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un domes pārstāvji aizsardzības ministru sagaidīja pie Lielvārdes pamatskolas Avotu ielā 2, Lielvārdē.

Mikrorajons "Avoti", kur atrodas Lielvārdes pamatskola, ir vieta, kur dzīvo daudzi NBS aviācijas bāzes darbinieki un viņu ģimenes.  Pie Lielvārdes pamatskolas šobrīd tiek plānots un projektēts jauns bērnudārzs, lai nodrošinātu šī mikrorajona iedzīvotāju atvases gan ar iespēju izglītoties pirmsskolas iestādē, gan arī apmeklēt pamatskolu. 


Domes pārstāvji viesiem parādīja Lielvārdes novada Sporta centru, kur visa vecuma iedzīvotājiem ir iespējams piedalīties sportiskās aktivitātēs. Viesi apmeklēja arī šogad atklāto jauno stadionu pie Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, kur notiek sporta nodarbības skolēniem. Sporta centrs ir pieejams visiem interesentiem, arī NBS aviācijas bāzes speciālistiem.


Vizītes turpinājumā viesi devās uz Kaibalas pamatskolu, kura šobrīd netiek izmantota, lai runātu par to, vai būtu iespējams izmantot šo skolu aizsardzības jomas mācībām.


Vizīte noslēdzās ar pārrunām veiksmīgā vietējā uzņēmumā "Lūšu drava", kur tika apspriestas Lielvārdes novada un Aizsardzības ministrijas sadarbības un kopīgas jaunu projektu ieceres. Ministrs izmēģināja spēkus disku golfā, sacenšoties ar Lūšu dravas saimnieku, vienu no disku golfa celmlaužiem Latvijā un Lielvārdes novada domes deputātu Jāni Lūsi.


Kopā ar ministru Lielvārdes novadu apmeklēja viņa biroja vadītāja Nelda Otvare, ministra padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Emīls Dobrājs un padomniece juridiskos jautājumos Dace Spaliņa.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/44925

2019. gada 12. oktobrī, 12:20, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet