Atgriezties pie raksta

Lielvārdes skolēni Rudens brīvdienas sāk aktīvi Foto

21.oktobrī vairāk nekā 20 skolēnu vecumā no pieciem līdz 13 gadiem atsaucās Lielvārdes novada Sociālā dienesta Sociālā dienas aprūpes centra aicinājumam piedalīties Galda spēļu turnīrā.

"Tā jau ir tradīcija vairāku gadu garumā, ka Pavasara vai Rudens brīvdienās Lielvārdes novada izglītības iestāžu skolēniem rīkojam Galda spēļu turnīru. Mūsu mērķis, lai bērni un jaunieši brīvdienās mazāk pavada laika pie dažādām mobilajām ierīcēm un datoriem un neizmirst vecās, labās galda spēles. Daudzās mājās, arī manās, ir galda spēles, taču tās diemžēl netiek izmantotas tik bieži, kā gribētos," atklāj Sociālā dienas aprūpes centra vadītāja Vita Saleniece-Šmaukstele. "Bērni mācās lietderīgi pavadīt laiku un darboties komandā."


Turnīra dalībnieki sacentās novusā, gaisa hokejā, galda futbolā, dambretē, šautriņu mešanā, kā arī spēlē "Prāta mežģis".


Kā norāda V.Saleniece-Šmaukstele, arī ikdienā skolēni izmanto iespēju nākt uz Sociālo dienas aprūpes centru un uzspēlēt galda spēles. Īpaši liela interese ir vasaras brīvlaikā, kad galda spēles tiek iznestas pagalmā.


Galda spēļu turnīrā tiesnešu lomā iejutās Sociālā dienas aprūpes centra darbinieki, Lielvārdes Invalīdu biedrības biedri, vecāki, brīvprātīgie jaunieši, kā arī iepriekšējo turnīru dalībnieki, kuri šoreiz paši nevēlējās sacenties.


Noslēgumā turnīra uzvarētāji komandu un individuālajā konkurencē saņēma garšīgas balvas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45016

2019. gada 22. oktobrī, 13:38, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet