Atgriezties pie raksta

Jumpravas jaunieši Helovīna svētkos pārsteidz ar spocīgiem tērpiem

Helovīns nepieder pie latviešu tradīcijām, taču jauniešu un bērnu vidū tie ir aktuāli un pieprasīti, tāpēc 31. oktobrī Jumpravā atzīmēja Helovīnu, informē Jumpravas Jauniešu dome.

Kopā ar Jumpravas pamatskolas pašpārvaldi grimētavā tika radītas daudz un dažādas baisas sejas gan maziem, gan lieliem. Taču galvenā šī vakara odziņa bija - Modes skate. Paldies visiem vienpadsmit dalībniekiem, kuri centās un veidoja izcilus tērpus - Marks Balodis "Transformers", Rasa Peismaliete "Melnais enģelis", Karlīna Rutmane "Spoku stāsts", Samanta Lipiņa "Anabella", Ginters Biķernieks "Spociņš", Aleks Smirnovs "Greny", Leonards Lapa "Zombijs", Renārs Kristapurs "Zaļais trīsšāvējs", Melānija Brazule "Vampīre Mona", Annija Maksimova "Ragana" un Lote Aperāne "Šausmu feja". Balvu "Skatītāju simpātija 2019" ieguva Aleks Smirnovs ar tērpu "Greny". Žūrijā darbojās  Lianda Lācgalve, Marija Kozule un Vita Muciņa.


Vakaru noslēdzot ,visi baudīja šausminošus mirkļus un popkornu.


Pasākuma organizatori saka paldies par atbalstu Jumpravas pamatskolai un Agitai Dembovskai par līdzdalību, kā arī Lielvārdes novada pašvaldībai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45141

2019. gada 5. novembrī, 11:13, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet