Atgriezties pie raksta

Lielvārdē īstenos projektu jauniešiem "Skatāmies vienā virzienā" Foto

4.novembrī Lielvārdē, koprades telpā "CoLabora", tikās darba grupa, lai uzsāktu projekta "Skatāmies vienā virzienā!" aktivitātes, informē Lielvārdes novada Jauniešu dome. 

Darba grupa, kuru pārstāv darbā ar jaunatni ieinteresētas Lielvārdes novada personības, iepazinās ar aktualitātēm jaunatnes jomā, 11 Eiropas jaunatnes mērķiem, izvērtēja pašreizējo situāciju Lielvārdes novadā un vienojās par nākamajiem soļiem un darbiem jau 2020.gada sākumā.


Projekta mērķis ir izveidot ilgtspējīgu rīcības plānu Lielvārdes novada darbā ar jaunatni iesaistīto personu sadarbībai un kapacitātei, tādējādi stiprinot arī novada skolu jauniešu līdzdalības paaugstināšanu.


Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks īstenotas sekojošas galvenās aktivitātes – ilgtspējīgas darba grupas izveide, neformālās izglītības apmācību cikls skolu jauniešiem, organizēta radoša sadarbības aktivitāte, novada jauniešu viedokļu aptauja un darba grupas izstrādāts rīcības plāns.


Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45144

2019. gada 5. novembrī, 11:46, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet