Atgriezties pie raksta

Lielvārdē saņemti apbalvojumi "Goda Lielvārdietis" un "Atzinība" Foto

Lielvārdes novadā ir cilvēki, kas izpelnījušies atzinību, veicot nozīmīgus darbus, atbalstot citus un attīstot dažādas darbības jomas. Lai godinātu šos cilvēkus, iedvesmotu apkārtējos, kā arī pastāstītu par šiem novadniekiem visiem iedzīvotājiem, jau vairākus gadus Latvijas Republikas proklamēšanas dienas pasākumā notiek pašvaldības apbalvojumu "Goda Lielvārdietis" un "Atzinība" saņēmēju godināšana.

Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu "Goda Lielvārdietis" un "Atzinība" izvirzītajiem nominantiem pasniedza priekšsēdētāja Santa Ločmele un priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte. Apbalvojumu “Goda Lielvārdietis” saņēma: Andis Pētersons, kurš tika apbalvots par aktīvu, radošu darbību izglītībā, par kvalitatīvu izglītības programmu realizācijas nodrošināšanu, par Lielvārdes novada deputāta darbā paveikto  Lielvārdes novada attīstībā un vides sakārtošanā.


Velta Ozoliņa tika apbalvota par mūža ieguldījumu tautsaimniecības nozares attīstībā Lielvārdē. Velta ir paraugs un iedvesmas avots visiem lielvārdiešiem, kā neapstāties dzīves grūtību priekšā, kā mīlēt savu zemi, darbu un dabu, un, kā caur darbu un darīšanu sasniegt mērķus. Ilga Vetšteina saņēma apbalvojumu par mūža ieguldījumu bērnu un jauniešu izglītošanā. Bērnu izglītošana, audzināšana ir skolotājas lielais sasniegums un ieguldījums Lielvārdes novada attīstībā. Skolotājas devums mazo lielvārdiešu audzināšanā ir paliekošs. Ieaudzinātās spējas cienīt citus, palīdzēt un līdzi just apkārtējiem, novērtēt to, kas ir dots bērniem neatņems neviens.


Kaspars Logins tika apbalvots par godprātīgu, nesavtīgu darbu un nozīmīgu ieguldījumu veterinārijas nozares attīstībā Lielvārdes novadā. Kaspars Logins ir vetārsts jau vairāk kā 12 gadus. Viņš ir profesionāls aroda meistars, kurš savu padomu neatsaka nevienam, kam tas ir nepieciešams. Vienmēr gatavs palīdzēt un atbalstīt.


Apbalvojumu "Atzinība" saņēma: Didzis Pučs par nozīmīgu ieguldījumu Lielvārdes novada video liecību veidošanā. Viņš savā nozarē ir pazīstams visā Latvijā, jo ir vienīgais valstī, kurš ar radio signālu var apskaņot pasākumus 2 km rādiusā. Izveidojis elektronikas un radio uztvērēju privātkolekciju, iekārtojis muzeju, kur labprāt uzņem interesentus, kā arī ekskursantu grupas.


Vija Dzērve tika apbalvota par aktīvu un nesavtīgu sabiedrisko darbību Lielvārdes novada invalīdu biedrībā. Vija ar savu neatlaidīgo raksturu ir dzīvs piemērs un iedvesmas avots pārējiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45268

2019. gada 20. novembrī, 08:34, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anna • 2019. gada 21. novembrī, 19:20
Atkal Pabrieža dedzina lapas un smirdina pilsētu. Kā NAV kauns?!
Pē... • 2019. gada 20. novembrī, 10:45
Kauns apbalvot par zvērkopības nozares attīstību laikā, kad visa civilizētā pasaule atsakās no šīm nāves nometnēm. Pašvaldībai vajadzēja kautrīgi paklusēt, ka tāda ferma vēl pastāv. Nemaz nerunāju par dividendēm, ko tikpat kā neviens akcionārs nekad nav saņēmis. Apbalvot par veciem kolhoza laiku panākumiem ir tikpat kā joprojām dzīvot ar partorgu norādījumiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet