Atgriezties pie raksta

Turpinās būvdarbi projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā" ietvaros

Lielvārdes novada pašvaldība jau informēja, ka projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā"  ietvaros noris būvdarbi Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā.

Atbilstoši darbu veikšanas projektam un kalendārajam grafikam, būvdarbu veicējs SIA "LVS BUILDING" ir pabeidzis PVC, alumīnija logu un ugunsdrošo durvju montāžu, veikta  lietus ūdens kanalizācijas izbūve un teritorijas labiekārtošanas darbi- jauna asfalta virsklāja ieklāšana.


Pieturoties labvēlīgiem laika apstākļiem, būvobjektā aktīvi turpinās ārdarbi - fasādes siltināšana, armēšana, dekoratīvā apmetuma uzklāšana, jumta seguma ieklāšana, jumta apdares elementu montāža, metāla ārējo kāpņu montāža, zibensaizsardzības izbūve. Būvobjektā turpinās arī teritorijas bruģēšana un labiekārtošanas darbi – bruģēšana. Tāpat noris iekšdarbi, kas saistīti ar ventilācijas gaisvadu montāžu, iekšējo palodžu, loga ailu, kārbu, starpsienu, griestu reģipša apdari.


Jau informējām, ka Līgums par Jumpravas pagasta pārvaldes ēkas pārbūvi ar būvuzņēmumu SIA "LVS BUILDING" tika noslēgts 2019.gada 29.aprīlī, bet būvdarbus firma uzsāka 2019.gada 27.maijā. Būvdarbu plānotais laiks ir 9 mēneši.


Projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā" (projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/089) mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu Lielvārdes novadā, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldības izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, veicot energoefektivitātes ieguldījumus Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā, atbilstoši Lielvārdes novada pašvaldības attīstības programmā noteiktajām prioritātēm. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45274

2019. gada 20. novembrī, 15:44, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet